MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petra Mikulášková, Miroslav Sedlák: Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod

Učebnice/Odborná literatura

Petra Mikulášková, Miroslav Sedlák: Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788025137277

Hledáte odpovědi na otázky, jak založit vlastní e-shop, jak ho dokonale propagovat, provozovat a využívat ke svému podnikání? Využijte cenné zkušenosti, rady a tipy úspěšných obchodníků – autorů této publikace. V tomto mistrovsky sestaveném praktickém průvodci se dozvíte, jaké možnosti technického řešení můžete pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Jak vytvořit úspěšný a ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Petra Mikulášková, Miroslav Sedlák: Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod

Čerstvá hodnocení Petra Mikulášková, Miroslav Sedlák: Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod

  • 5

Péťa A., 25. listopadu 2015

Můžu doporučit všem, kteří chtějí založit svůj e-shop nebo proniknout do jeho fungování a provozu. Je to velmi dobře zpracovaná a dostanete spoustu užitečných rad.


Specifikace Petra Mikulášková, Miroslav Sedlák: Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 330 Kč

Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod - Miroslav Sedlák; Petra Mikulášková Hledáte odpovědi na otázky, jak založit vlastní e-shop, jak ho dokonale propagovat, provozovat a využívat ke svému podnikání? Využijte cenné zkušenosti, rady a tipy úspěšných obchodníků – autorů této publikace. Dozvíte se, jaké možnosti technického řešení můžete pro svůj budoucí e-shop použít, porozumíte slovníku marketingových agentur, poznáte, jak mohou zákazníci za své zboží platit či co obnáší provoz kamenné prodejny. z » ... a dál?

Produkt Petra Mikulášková, Miroslav Sedlák: Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod

Petra Mikulášková, Miroslav Sedlák: Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod - parametry

Název produktu: Petra Mikulášková, Miroslav Sedlák: Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 330 Kč
Maximální cena: 332 Kč
Ušetríte až: 2 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hledáte odpovědi na otázky, jak založit vlastní e-shop, jak ho dokonale propagovat, provozovat a využívat ke svému podnikání? Využijte cenné zkušenosti, rady a tipy úspěšných obchodníků – autorů této publikace. V tomto mistrovsky sestaveném praktickém průvodci se dozvíte, jaké možnosti technického řešení můžete pro svůj budoucí e-shop použít, porozumíte „slovníku“ marketingových agentur, poznáte, jak mohou zákazníci za své zboží platit či co obnáší provoz kamenné prodejny. Autoři nezapomněli ani na právní stránku podnikání, povinnosti v případě reklamačního řízení či obchodní podmínky. V závěru knihy pak najdete odkazy na další zdroje informací a slovníček pojmů. Mezi další konkrétní témata knihy patří: – Výběr zboží a tvorba cen – Dovoz zboží z EU i ostatních zemí – Volba vhodného jména domény – Tvorba obsahu webu – copywriting – Uživatelské testování – Zajištění návštěvnosti obchodu – Zlepšení pozice e-shopu ve vyhledávačích – SEO – Využití PPC reklamy a sociálních sítí – Logistika a balení

výrobků Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod - Mirek Sedlák, Petra Mikulášková od authora Mirek Sedlák, Petra Mikulášková a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Recenze Petra Mikulášková, Miroslav Sedlák: Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod

Přidáno: 24. května 2018

Přidáno: 23. května 2018

Přidáno: 19. května 2018

Péťa A., 25. listopadu 2015Můžu doporučit všem, kteří chtějí založit svůj e-shop nebo proniknout do jeho fungování a provozu. Je to velmi dobře zpracovaná a dostanete spoustu užitečných rad.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Petra Mikulášková, Miroslav Sedlák: Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.