Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Petra Hebedová, Lucie Hofírková: Estonsko

Knihy

Petra Hebedová, Lucie Hofírková: Estonsko

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Petra Hebedová, Lucie Hofírková, Třebaže se Estonsko českému čtenáři může zdát zemí málo známou a vzdálenou, jeho dějiny jsou zajímavé a právě z českého hlediska v mnohém dobře pochopitelné, a dokonce i blízké. Úzké kontakty na německé prostředí, procházející celou estonskou historií, je totiž přibližují ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.11143
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Estonsko
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petra Hebedová, Lucie Hofírková: Estonsko koupíte i tady

Specifikace Petra Hebedová, Lucie Hofírková: Estonsko

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 127 Kč

Třebaže se Estonsko českému čtenáři může zdát zemí málo známou a vzdálenou, jeho dějiny jsou zajímavé a právě z českého hlediska v mnohém dobře pochopitelné, a dokonce i blízké. Úzké kontakty na německé prostředí, procházející celou estonskou historií, je totiž přibližují středoevropskému prostoru víc, než by se mohlo na první pohled zdát. A také v dějinách 20. století bychom mohli hledat nejednu paralelu mezi estonskými a českými osudy, a to od vzniku a budování samostatného státu, » ... a dál?

Produkt Petra Hebedová, Lucie Hofírková: Estonsko

Petra Hebedová, Lucie Hofírková: Estonsko - parametry

Název produktu: Petra Hebedová, Lucie Hofírková: Estonsko
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 190 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Petra Hebedová, Lucie Hofírková, Třebaže se Estonsko českému čtenáři může zdát zemí málo známou a vzdálenou, jeho dějiny jsou zajímavé a právě z českého hlediska v mnohém dobře pochopitelné, a dokonce i blízké. Úzké kontakty na německé prostředí, procházející celou estonskou historií, je totiž přibližují středoevropskému prostoru víc, než by se mohlo na první pohled zdát. A také v dějinách 20. století bychom mohli hledat nejednu paralelu mezi estonskými a českými osudy, a to od vzniku a budování samostatného státu, přes jeho pád pod nadvládu Sovětského svazu až po osvobození se od komunismu, nabytí suverenity, proces demokratizace a budování tržní ekonomiky i vstup do NATO a Evropské unie. Estonsku a jeho obyvatelům lze zcela jistě lépe porozumět poznáním estonských dějin, pochopit tak lépe i estonskou současnost a přiblížit se ke kultuře jinak nám geograficky vzdálené a hlavně odvíjející se pro většinu z nás v nesrozumitelném jazyce. Druh sortimentu : Kniha, Estonsko, Jazyk : Čeština, Počet stran : 132 Estonsko - Petra Heberová, Lucie Hofírková od authora Petra Heberová, Lucie Hofírková a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.