Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Petr Žantovský, rena Žantovská: Hovory o zdraví… s jedenáctkou špičkových českých lékařů

Knihy naučná literatura

Petr Žantovský, rena Žantovská: Hovory o zdraví… s jedenáctkou špičkových českých lékařů

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Hovory o zdraví - …s jedenáctkou špičkových českých lékařů - Irena Žantovská , Petr Žantovský. Zdraví máme jen jedno, a proto nás zajímá, jak se o ně starat a jak je o ně pečováno ze strany institucí, které si platíme - lékařských zařízení. Média nás někdy přesvědčují o tom, že v českém zdravotnictví je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Žantovský, rena Žantovská: Hovory o zdraví… s jedenáctkou špičkových českých lékařů koupíte i tady

Specifikace Petr Žantovský, rena Žantovská: Hovory o zdraví… s jedenáctkou špičkových českých lékařů

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 192 Kč

Zdraví máme jen jedno, a proto nás zajímá, jak se o ně starat a jak je o ně pečováno ze strany institucí, které si platíme - lékařských zařízení. Média nás někdy přesvědčují o tom, že v českém zdravotnictví je všechno špatně, vybírají převážně jen negativní či dokonce poplašné zprávy ve snaze zaujmout, šokovat, někdy dokonce až manipulovat veřejnost. Jenže nic na světě není černobílé. O tom jsme se přesvědčili v rozhovorech s deseti špičkovými odborníky z různých medicínských oborů - od diabetologie, » ... a dál?

Produkt Petr Žantovský, rena Žantovská: Hovory o zdraví… s jedenáctkou špičkových českých lékařů

Petr Žantovský, rena Žantovská: Hovory o zdraví… s jedenáctkou špičkových českých lékařů - parametry

Název produktu: Petr Žantovský, rena Žantovská: Hovory o zdraví… s jedenáctkou špičkových českých lékařů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 192 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 157 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Hovory o zdraví - …s jedenáctkou špičkových českých lékařů - Irena Žantovská , Petr Žantovský. Zdraví máme jen jedno, a proto nás zajímá, jak se o ně starat a jak je o ně pečováno ze strany institucí, které si platíme - lékařských zařízení. Média nás někdy přesvědčují o tom, že v českém zdravotnictví je všechno špatně, vybírají převážně jen negativní či dokonce poplašné zprávy ve snaze zaujmout, šokovat, někdy dokonce až manipulovat veřejnost. Jenže nic na světě není černobílé. O tom jsme se přesvědčili v rozhovorech s deseti špičkovými odborníky z různých medicínských oborů - od diabetologie, endokrinologie, revmatologie, přes neurologii, kardiologii, radiodiagnostiku, až po chirurgii či válečnou medicínu, přičemž svěží názory vnesl do knihy také o generaci mladší Lukáš Pollert. Oslovili jsme vynikající kapacity z těchto oborů a položili jim desítky otázek, z nichž některé se prolínají celou knihou. Každý ze zpovídaných lékařů na ně odpovídá trochu jinak a poskytuje tak další svědectví o různorodosti a hloubce světa medicíny. Jiné jdou přímo ke specifice jednotlivých oborů a snaží se aspoň trochu osvětlit místo, které zaujímají na zdravotnické mapě - se zvláštním přihlédnutím k tomu, co v dané oblasti můžeme pro své zdraví udělat sami. Kniha je tak pozoruhodným svědectvím o stavu našeho zdravotnictví, sbírkou poutavých názorů osobností, jež mají co říct, avšak stejně dobře poslouží všem, kteří se chtějí dozvědět, jaké jsou dnešní medicínské trendy i předpovědi a jak zůstat zdravý - což je bezpochyby cílem nás všech. Publikace: Hovory o zdraví - …s jedenáctkou špičkových českých lékařů - Irena Žantovská , Petr Žantovský. Petr Žantovský; Irena ŽantovskáS jedenáctkou špičkových českých lékařůČASKniha, čeština, 304 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.