Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Petr Wittlich: Literatura k dějinám umění - Vývojový přehled

Knihy naučná literatura

Petr Wittlich: Literatura k dějinám umění - Vývojový přehled

Hodnocení: 1x
  • 4

Literatura k dějinám umění – Vývojový přehled - Petr Wittlich. Kniha shrnuje vývoj myšlení o uměleckém díle od zakladatelských prací v antice, přes středověkou teorii budovanou na empiricko-racionálních základech, kterou rozvinulo italské quattrocento, význam Vasariho uměleckých životopisů, dále vznik klasicistních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78453

Jaké má kniha
Literatura k dějinám um..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Wittlich: Literatura k dějinám umění - Vývojový přehled koupíte i tady

Specifikace Petr Wittlich: Literatura k dějinám umění - Vývojový přehled

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 110 Kč

Kniha shrnuje vývoj myšlení o uměleckém díle od zakladatelských prací v antice, přes středověkou teorii budovanou na empiricko-racionálních základech, kterou rozvinulo italské quattrocento, význam Vas ... a dál?

Produkt Petr Wittlich: Literatura k dějinám umění - Vývojový přehled

Petr Wittlich: Literatura k dějinám umění - Vývojový přehled - parametry

Název produktu: Petr Wittlich: Literatura k dějinám umění - Vývojový přehled
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 110 Kč
Maximální cena: 147 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Literatura k dějinám umění – Vývojový přehled - Petr Wittlich. Kniha shrnuje vývoj myšlení o uměleckém díle od zakladatelských prací v antice, přes středověkou teorii budovanou na empiricko-racionálních základech, kterou rozvinulo italské quattrocento, význam Vasariho uměleckých životopisů, dále vznik klasicistních koncepcí a vůbec prvních univerzálních dějin umění v dílech italských, německých a francouzských autorů, až po osamostatnění disciplíny v 19. století a rozvoj moderní a současné teorie a kritiky. Základní příručka pro studenty dějin umění a cenný zdroj informací pro všechny zájemce o problematiku. Literatura k dějinám umění – Vývojový přehled - Petr Wittlich od nakladatelství Karolinum v kategorii Knihy | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.