Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Weiss: Etické otázky v psychologii

Učebnice/Odborná literatura

Petr Weiss: Etické otázky v psychologii

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Etické otázky v psychologii - Petr Weiss. Tato kniha je prvním příspěvkem k definování základních etických pravidel v psychologii. Přední čeští i slovenští odborníci zde shrnuli svoje poznatky o etických problémech ve svém oboru – v psychologickém výzkumu, psychodiagnostice, psychologii práce, psychoterapii, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Etické otázky v psychol..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Weiss: Etické otázky v psychologii koupíte i tady

Specifikace Petr Weiss: Etické otázky v psychologii

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 374 Kč

Tato kniha je prvním příspěvkem k definování základních etických pravidel v psychologii. Přední čeští i slovenští odborníci zde shrnuli svoje poznatky o etických problémech ve svém oboru – v psych ... a dál?

Produkt Petr Weiss: Etické otázky v psychologii

Petr Weiss: Etické otázky v psychologii - parametry

Název produktu: Petr Weiss: Etické otázky v psychologii
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 374 Kč
Maximální cena: 535 Kč
Ušetríte až: 161 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Etické otázky v psychologii - Petr Weiss. Tato kniha je prvním příspěvkem k definování základních etických pravidel v psychologii. Přední čeští i slovenští odborníci zde shrnuli svoje poznatky o etických problémech ve svém oboru – v psychologickém výzkumu, psychodiagnostice, psychologii práce, psychoterapii, psychologii zdraví, sexuální psychologii, adiktologii atd. Zájemci zde najdou základní etické kodexy a pravidla chování, pohled na deformaci psychologie v období bývalého režimu, výhled do budoucí možné mezinárodní spolupráce odborníků v této oblasti, ale i upozornění na úskalí, s nimiž se psycholog může ve své práci setkat. Kniha je určena především odborníkům, studentům, ale i vzdělaným laikům, kterým není lhostejný další osud psychologie jako jedné ze základních pomáhajících profesí. Prof. PhDr. Petr Weiss, Ph.D., je klinický psycholog, psychoterapeut a sexuální terapeut. Pracuje v Sexuologickém ústavu 1. LF UK a VFN, přednáší na FF UK (Sexuální psychologie, účast na výuce předmětu Etika v psychologii). Je autorem řady odborných publikací, v Portálu vyšly Sexuální deviace (2002, 2008), Sexuální chování v ČR (spoluautor Jaroslav Zvěřina, 2001) a Komunikace ve zdravotnické péči (spoluautorka Laura Janáčková, 2008). Etické otázky v psychologii - Petr Weiss od nakladatelství v kategorii | Psychologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.