Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Petr Vokáč: Ježíš Kristus nezemřel na kříži

Knihy

Petr Vokáč: Ježíš Kristus nezemřel na kříži

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Ježíš Kristus nezemřel na kříži - Má Bible pravdu? - Petr Vokáč. Co mě vedlo k tomu, že jsem začal o některých biblických příbězích pochybovat? Proč jsem kladl otázky, zda tyto události (konkrétně o Ježíšovi) probíhaly přesně tak, jak je popsáno v Novém zákoně? Co když to bylo trochu jinak? A co když je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Ježíš Kristus nezemřel ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Vokáč: Ježíš Kristus nezemřel na kříži koupíte i tady

Specifikace Petr Vokáč: Ježíš Kristus nezemřel na kříži

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 177 Kč

Co mě vedlo k tomu, že jsem začal o některých biblických příbězích pochybovat? Proč jsem kladl otázky, zda tyto události (konkrétně o Ježíšovi) probíhaly přesně tak, jak je popsáno v Novém zákoně? Co ... a dál?

Produkt Petr Vokáč: Ježíš Kristus nezemřel na kříži

Petr Vokáč: Ježíš Kristus nezemřel na kříži - parametry

Název produktu: Petr Vokáč: Ježíš Kristus nezemřel na kříži
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 177 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Ježíš Kristus nezemřel na kříži - Má Bible pravdu? - Petr Vokáč. Co mě vedlo k tomu, že jsem začal o některých biblických příbězích pochybovat? Proč jsem kladl otázky, zda tyto události (konkrétně o Ježíšovi) probíhaly přesně tak, jak je popsáno v Novém zákoně? Co když to bylo trochu jinak? A co když je pravda úplně někde jinde? Tento příběh se udál před dvěma tisíci lety. Technika a přírodní vědy nebízejí dnes zcela jiné možnosti...K přírodním vědám a technice jsem přidal ještě archeologii. Na základě těchto tří disciplín jsem se rozhodl zkoumat pravdivost dějů, které se měly odehrát na začátku letopočtu. Navíc jsem přidal také pohled z oblasti historie templářů, studia samotné bible a dále skutečností, které jsem vypátral v malé vesničce Rennes le Château na úpatí francouzských Pyrenejí. Je možné, že bible nemluví pravdu? Jsou její hrdinové pouze fiktivní postavy? Vyslovil jsem kacířskou otázku? Kde začíná a nebo končí víra, a kde jsou hranice vědeckéh odůkazu? To jsou otázky, na které jsem hledal odpověď... Publikace: Ježíš Kristus nezemřel na kříži - Má Bible pravdu? - Petr Vokáč. Představujeme Vám knihu, která se v rozměru vědy a lehce doložitelných důkazů zamýšlí nad základními myšlenkami nejprodávanější knihy světa: BIBLE. Spisovatel Petr Vokáč strávil nad tvorbou tohoto díla 10 let. Prostudoval Bibli i řadu dobových dokumentů a sám navštívil místa, které autenticky popisuje ve své knize. Nabízí zde jiný, možná až trochu neuvěřitelný pohled nejen na skutečnosti a tvrzení popsané v Bibli, ale i na církev křesťaství nové doby. "Ježíš byl nakonec ukřižován v Golgotě. Dlouho na kříži nezůstal, pouze asi tři hodiny. Na kříži se umíralo mnohem déle. Z Bible je známo, že po vražení Longinova kopí do Ježíšova boku vytekla z jeho těla krev a voda. Jeho srdce tedy ještě pracovalo a Ježíš musel v té době ještě žít..." Ježíš Kristus nezemřel na kříži - KVARTA - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 190 str. - ISBN: 978-80-86326-69-6 Petr VokáčKVARTA 2010Kniha, čeština, 190 stranNa začátku byly pochyby


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.