Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Petr Voit: Encyklopedie Knihy I. + II.díl

Knihy osobnosti a fakta

Petr Voit: Encyklopedie Knihy I. + II.díl

Hodnocení: 7x
  • 3.85714

Publikace: Encyklopedie knihy - knihtisk a příbuzné obory v 15. až 19. století - Petr Voit. Kniha zahrnuje 2 420 biografických, geografických a věcných hesel ze všech oblastí, které souvisely s výrobou a distribucí knihy (papír, písmo a písmolijectví, grafické techniky, knižní dekor a ilustrace, vazba, ilustrátoři a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.01378
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Voit: Encyklopedie Knihy I. + II.díl koupíte i tady

Specifikace Petr Voit: Encyklopedie Knihy I. + II.díl

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 1 890 Kč

Kniha – autor Petr Voit, 1360 stran, česky, pevná s přebalem matná. Kniha zahrnuje 2 420 biografických, geografických a věcných hesel ze všech oblastí, které souvisely s výrobou a distribucí knihy (papír, písmo a písmolijectví, grafické techniky, knižní dekor a ilustrace, vazba, ilustrátoři a kartografové, tiskaři, knihkupci a nakladatelé, žánry a formy vydání). Nečerpá jen z domácích reálií, ale chápe knihu jako umělecko-řemeslný objekt širšího časového, teritoriálního i mezioborového vývoje. Každé heslo » ... a dál?

Produkt Petr Voit: Encyklopedie Knihy I. + II.díl

Petr Voit: Encyklopedie Knihy I. + II.díl - parametry

Název produktu: Petr Voit: Encyklopedie Knihy I. + II.díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 890 Kč
Maximální cena: 3 000 Kč
Ušetríte až: 1 110 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.86 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.85714
Podrobný popis:

Publikace: Encyklopedie knihy - knihtisk a příbuzné obory v 15. až 19. století - Petr Voit. Kniha zahrnuje 2 420 biografických, geografických a věcných hesel ze všech oblastí, které souvisely s výrobou a distribucí knihy (papír, písmo a písmolijectví, grafické techniky, knižní dekor a ilustrace, vazba, ilustrátoři a kartografové, tiskaři, knihkupci a nakladatelé, žánry a formy vydání). Nečerpá jen z domácích reálií, ale chápe knihu jako umělecko-řemeslný objekt širšího časového, teritoriálního i mezioborového vývoje. Každé heslo doplňuje bohatý přehled odborné literatury. Text provází na 500 obrazových příloh, z nichž většina je u nás publikována poprvé. Kniha poslouží nejen laickým zájemcům, ale i pracovníkům knihoven, archivů, galerií a muzeí i antikvářům, sběratelům a bibliofilům. Může posloužit i jako učebnice příslušných oborů na univerzitách a vysokých i středních školách uměleckého a grafického zaměření. Kniha získala roku 2006 Výroční cenu Českého literárního fondu za vědeckou literaturu. Publikace: Encyklopedie knihy - knihtisk a příbuzné obory v 15. až 19. století - Petr Voit. Petr Voitknihtisk a příbuzné obory v 15. až 19. století (2 svazky)LIBRI 2008Kniha, čeština, 1360 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.