Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Ulrich: Znalecké právo

Učebnice/Odborná literatura

Petr Ulrich: Znalecké právo

Hodnocení: 1x
  • 5

Autor : Petr Ulrich, Oldřich Ševčík, Publikace reaguje svým obsahem na vznik nového společenského fenoménu, kterým je znalecké právo. Zaměřuje se tak nejen na právní úpravu znalecké činnosti obsaženou v zákoně o znalcích a tlumočnících a doprovodných prováděcích předpisech, ale také na vybrané pasáže procesních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Ulrich: Znalecké právo koupíte i tady

Specifikace Petr Ulrich: Znalecké právo

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 416 Kč

Publikace reaguje svým obsahem na vznik nového společenského fenoménu, kterým je znalecké právo. Zaměřuje se tak nejen na právní úpravu znalecké činnosti obsaženou v zákoně o znalcích a tlumočnících a ... a dál?

Produkt Petr Ulrich: Znalecké právo

Petr Ulrich: Znalecké právo - parametry

Název produktu: Petr Ulrich: Znalecké právo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 416 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Autor : Petr Ulrich, Oldřich Ševčík, Publikace reaguje svým obsahem na vznik nového společenského fenoménu, kterým je znalecké právo. Zaměřuje se tak nejen na právní úpravu znalecké činnosti obsaženou v zákoně o znalcích a tlumočnících a doprovodných prováděcích předpisech, ale také na vybrané pasáže procesních právních předpisů, které materii znaleckého dokazování upravují do určité míry samostatně. Nedílnou součástí problematiky znaleckého práva je také otázka odpovědnosti za výkon znalecké činnosti, a to ve všech svých možných podobách. Kniha je doplněna o historický exkurz do legislativní úpravy znalecké činnosti na našem území a také o překlady zahraničních právních úprav regulujících znaleckou činnost v jiných členských státech Evropské unie. Publikace je určena především znalcům samotným a dále také zájemcům o výkon znalecké činnosti, aplikujícím soudcům, státním zástupcům a advokátů, a v neposlední řadě také zaměstnanců orgánů veřejné moci a studentům právnických fakult. Druh sortimentu : Kniha, Znalecké právo, Jazyk : Čeština, Počet stran : 376 Oldřich Ševčík; Petr UlrichC.H.BECK 2015, edice Právní praxeKniha, čeština, 376 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.