Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Tröster: Právo sociálního zabezpečení 5. přepracované a aktualizované vydání

Učebnice/Odborná literatura

Petr Tröster: Právo sociálního zabezpečení 5. přepracované a aktualizované vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Právo sociálního zabezpečení, 5. přepracované a aktualizované vydání - Kolektiv;Tröster Petr. Již páté vydání úspěšné učebnice je dílem kolektivu zkušených autorů z oblasti právní teorie a praxe. Jejím obsahem jsou jak obecné otázky práva sociálního zabezpečení, tak rozbor platné právní úpravy dílčích ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Tröster: Právo sociálního zabezpečení 5. přepracované a aktualizované vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 126 Kč

Již páté vydání úspěšné učebnice je dílem kolektivu zkušených autorů z oblasti právní teorie a praxe. Jejím obsahem jsou jak obecné otázky práva sociálního zabezpečení, tak rozbor platné právní úpravy ... a dál?

Produkt Petr Tröster: Právo sociálního zabezpečení 5. přepracované a aktualizované vydání

Petr Tröster: Právo sociálního zabezpečení 5. přepracované a aktualizované vydání - parametry

Název produktu: Petr Tröster: Právo sociálního zabezpečení 5. přepracované a aktualizované vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 126 Kč
Maximální cena: 130 Kč
Ušetríte až: 4 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Právo sociálního zabezpečení, 5. přepracované a aktualizované vydání - Kolektiv;Tröster Petr. Již páté vydání úspěšné učebnice je dílem kolektivu zkušených autorů z oblasti právní teorie a praxe. Jejím obsahem jsou jak obecné otázky práva sociálního zabezpečení, tak rozbor platné právní úpravy dílčích subsystémů tohoto právního odvětví. Jednotlivé kapitoly jsou uvozeny přehledem základní odborné literatury a výčtem tuzemské a evropské judikatury. Dílo vymezuje pojem a předmět práva sociálního zabezpečení, pojednává o historickém vývoji tohoto právního odvětví, provádí rozbor zdravotního, nemocenského, úrazového a důchodového pojištění, státní sociální podpory, sociální pomoci a doplňkových systémů. Zabývá se rovněž právními skutečnostmi, právními vztahy a otázkami financování, organizace a řízení v sociálním zabezpečení. V publikaci nejsou opomenuty ani evropské a mezinárodní aspekty předmětného oboru práva. Publikace je určena především studentům právnických fakult v magisterském i doktorském studijním programu, využijí ji rovněž praktikující právníci, ekonomové a zaměstnanci státnísprávy a samosprávy i širší veřejnost. Publikace: Právo sociálního zabezpečení, 5. přepracované a aktualizované vydání - Kolektiv;Tröster Petr. Právo sociálního zabezp.PU91 - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem matná - 380 str. - ISBN: 978-80-7400-322-6 - Kniha Petr TrösterC.H.BECK 2010, edice Beckovy právnické učebniceKniha, čeština, 380 stran Autor knihy Petr Tröster, Vydavatelstvo C.H.BECK


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.