Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Tomek: Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů

Učebnice/Odborná literatura

Petr Tomek: Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů

Hodnocení: 1x
  • 4

Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů s komentářem - Petr Tomek Publikace „Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů s komentářem“ obsahuje aktuální znění zákona č. 361/2003 Sb. a podrobný komentář k jeho jednotlivým ustanovením. Je aktualizovanou verzí předchozího vydání z roku ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83333

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Tomek: Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 417 Kč

Nové vydání publikace „Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů s komentářem“ obsahuje aktuální znění zákona č. 361/2003 Sb. a podrobný komentář k jeho jednotlivým ustanovením. Je aktualizovanou verzí předchozího vydání z roku 2007, doplněnou o novely zákona, které nabyly účinnosti po 1. 1. 2007. Komentář k jednotlivým ustanovením zákona V komentáři je zohledněn nový zákon o generální inspekci bezpečnostních sborů, který nabývá účinnosti 1. 1. 2012. Komentář k jednotlivým ustanovením je v » ... a dál?

Produkt Petr Tomek: Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů

Petr Tomek: Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů - parametry

Název produktu: Petr Tomek: Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 417 Kč
Maximální cena: 417 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů s komentářem - Petr Tomek Publikace „Zákon o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů s komentářem“ obsahuje aktuální znění zákona č. 361/2003 Sb. a podrobný komentář k jeho jednotlivým ustanovením. Je aktualizovanou verzí předchozího vydání z roku 2007 doplněnou o novely zákona, které nabyly účinnosti po 1. 1. 2007. Komentář k jednotlivým ustanovením zákona V komentáři je zohledněn zákon o generální inspekci bezpečnostních sborů, který nabyl účinnosti 1. 1. 2012. Komentář k jednotlivým ustanovením je rozšířen o poznatky autora z aplikační praxe služebních funkcionářů bezpečnostních sborů a ze soudní judikatury. Krátce o autorovi JUDr. Petr Tomek je dlouholetým učitelem předmětu Služební poměry na Policejní akademii ČR v Praze, spolupracuje s personálními pracovišti bezpečnostních sborů, je místopředsedou Nezávislého odborového svazu Policie ČR pro oblast služebního poměru a současně se podílí na přípravě právních a ostatních předpisů v oblasti služebního poměru. Využití této knihy Publikace je určena služebním funkcionářům a jejich poradním komisím, pracovníkům personálních útvarů, studentům policejní akademie, ale i všem příslušníkům ve služebním poměru. Platnost publikace Platí i pro rok 2016, případné legislativní změny budou řešeny formou vkládané aktualizace, která bude ke stažení na www.anag.cz. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Právo | Zákony od ANAG naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.