Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Petr Syrový, Tomáš Tyl: Osobní finance

Knihy naučná literatura

Petr Syrový, Tomáš Tyl: Osobní finance

Hodnocení: 1x
  • 4

Zorientujte se ve vlastních financích! V knize se dozvíte, co je důležité při finančním plánování a na co je potřeba dát si pozor. Získáte rady, jak nedělat hloupé začátečnické chyby a zbytečně se nepřipravovat o peníze. Každá chyba totiž může být dost drahá. Získáte návod, jak postupovat v případě investování. Co si ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Osobní finance
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Syrový, Tomáš Tyl: Osobní finance koupíte i tady

Specifikace Petr Syrový, Tomáš Tyl: Osobní finance

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 252 Kč

Zorientujte se ve vlastních financích! V knize se dozvíte, co je důležité při finančním plánování a na co je potřeba dát si pozor. Získáte rady, jak nedělat hloupé začátečnické chyby a zbytečně se nep ... a dál?

Produkt Petr Syrový, Tomáš Tyl: Osobní finance

Petr Syrový, Tomáš Tyl: Osobní finance - parametry

Název produktu: Petr Syrový, Tomáš Tyl: Osobní finance
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 252 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zorientujte se ve vlastních financích! V knize se dozvíte, co je důležité při finančním plánování a na co je potřeba dát si pozor. Získáte rady, jak nedělat hloupé začátečnické chyby a zbytečně se nepřipravovat o peníze. Každá chyba totiž může být dost drahá. Získáte návod, jak postupovat v případě investování. Co si musíte uvědomit před tím, než se do investic pustíte. Co vlastně máte od svých investic chtít, abyste měli reálné požadavky a nechtěli jste „modré z nebe“ nebo „perpetuum mobile“. V knize také najdete, jak se jednotlivé typy investic chovají a jaké plody vám mohou přinést. Vyhnete se tak nepříjemným překvapením. Čtěte a najdete dále i stručné hodnocení jednotlivých produktů. Zjistíte, které se hodí pro vás a které se hodí spíše pro toho, kdo vám je prodává. Kniha slouží pro toho, kdo chce lépe rozumět vlastním financím nebo jako učebnice financí pro studenty, či pro finanční poradce.   O autorovi Mgr. Petr Syrový pracuje v oblasti osobních financí od roku 1997. V letech 1997 až 2002 zastával pozici analytika bydlení ve společnosti Sophia Finance. Poté pracoval na centrále České spořitelny. Od roku 2005 pracuje ve společnosti KFP, což je vzdělávací firma, ve které má na starosti školení poradců a vývoj nových produktů. Dále pracuje ve společnosti Fichtner s.r.o., zabívající se finančním poradenstvím. Zde zastává pozici analytika finančních produktů. Ing. Tomáš Tyl se na finančních trzích pohybuje od roku 2002, kdy působil jako finanční poradce a analytik ve společnostech Global Finance s.r.o. a později Benefit Finance s.r.o. V letech 2007 až 2010 byl asistentem a ekonomickým poradcem poslance Přemysla Rabase. Od roku 2008 spolupracuje se společností KFP, zaměřenou na vzdělávání v oblasti financí jako externí lektor. Od roku 2008 rovněž pracuje v poradenské společnosti Fichtner s.r.o jako finanční analytik. Zde se mimo jiné podílí na vzdělávacím projektu InvestGuru.cz.   Z obsahu Předmluva 1. Finanční plánování 1.1 Finanční plán 1.1.1 Co je finanční plán a proč ho dělat 1.1.2 Co nám hrozí bez finančního plánu 1.1.3 Cíle ve finančním plánu 1.1.4 Zdroje pro splnění cílů 1.1.5 Klíčové přínosy finančního plánu 1.2 Jak může vypadat plán 1.2.1 Zadání finančního plánu 1.2.2 Další cíle 1.2.3 Přiřazení zdrojů 1.2.4 Doporučení typů produktů 1.3 Závěr 2. Zajištění rizik 2.1 Jaká hrozí rizika 2.2 Jak se rizikům bránit 2.2.1 Pojištění není zadarmo 2.2.2 Nepojišťujme „prkotiny“ 2.2.3 Rozdíl mezi zajištěním a pojištěním 2.3 Na jaké částky se zajistit 2.3.1 Pojištění majetku 2.3.2 Odpovědnost 2.3.3 Pracovní neschopnost 2.3.4 Úmrtí a invalidita 2.3.5 Trvalé následky úrazu u dětí 2.4 Jaké produkty pro pojištění používat 2.4.1 Riziko smrti 2.4.2 Invalidita 2.5 Závěr 3. Investování 3.1 Co můžeme čekat od trhu 3.1.1 Jak hodnotit investice a základní pojmy 3.1.2 Výnosy – kolik můžeme investováním získat 3.1.3 Rizika – na co si musíme dát pozor 3.2 Základní třídy aktiv 3.2.1 Hotovost a peněžní trh 3.2.2 Dluhopisy 3.2.3 Akcie a akciové trhy 3.2.4 Nemovitosti


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.