Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Petr Syrový: Jak si spořit na důchod

Knihy naučná literatura

Petr Syrový: Jak si spořit na důchod

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha řeší žhavou problematiku důchodové reformy. Dívá se na ni z pohledu účastníka. Vyplatí se mi využívat II. pilíř důchodové reformy? Mám si ještě navíc něco dobrovolně spořit? Kolik by to mělo být, aby to mělo smysl? Kam bych měl spořit? Abychom mohli odpovědět na tyto otázky, je třeba nahlédnout do zákulisí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jak si spořit na důchod
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Syrový: Jak si spořit na důchod koupíte i tady

Specifikace Petr Syrový: Jak si spořit na důchod

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 143 Kč

Kniha řeší žhavou problematiku důchodové reformy. Dívá se na ni z pohledu účastníka. Vyplatí se mi využívat II. pilíř důchodové reformy? Mám si ještě navíc něco dobrovolně spořit? Kolik by to mělo být ... a dál?

Produkt Petr Syrový: Jak si spořit na důchod

Petr Syrový: Jak si spořit na důchod - parametry

Název produktu: Petr Syrový: Jak si spořit na důchod
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 143 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha řeší žhavou problematiku důchodové reformy. Dívá se na ni z pohledu účastníka. Vyplatí se mi využívat II. pilíř důchodové reformy? Mám si ještě navíc něco dobrovolně spořit? Kolik by to mělo být, aby to mělo smysl? Kam bych měl spořit? Abychom mohli odpovědět na tyto otázky, je třeba nahlédnout do zákulisí investic a seznámit se s nimi. Ač víme, co od nich můžeme čekat a jak nám investice mohou pomoci. čím více je budeme znát, tím méně nás překvapí. Spoření na důchod je v mnoha ohledech nové. A my se snažíme zodpovědět v knize všechny vaše otázky dříve, než si je sami položíte. O autorovi Mgr. Petr Syrový pracuje v oblasti osobních financí od roku 1997. V letech 1997 až 2002 zastával pozici analytika bydlení ve společnosti Sophia Finance. Poté pracoval na centrále České spořitelny. Od roku 2005 pracuje ve společnosti KFP, což je vzdělávací firma, ve které má na starosti školení poradců a vývoj nových produktů. Dále pracuje ve společnosti Fichtner s.r.o., zabívající se finančním poradenstvím. Zde zastává pozici analytika finančních produktů. Z obsahu Předmluva 1. Rychlý návod na dvou stranách 2. Kolik peněz budeme potřebovat v důchodu 2.1 Porovnání příjmů a důchodu 2.1.1 Jak vysoký důchod můžeme očekávat podle dnešních podmínek 2.1.2 Výše důchodů neustále klesá 2.1.3 Stárnutí populace 2.1.4 Prodlužování věku odchodu do důchodu 2.2 Kolik peněz budeme v důchodu chtít? 2.3 Jaké máme mít před důchodem úspory? 2.3.1 Podobné jako důchod z penzijních fondů 2.3.2 Renta z pronájmu 2.3.3 Peníze si prostě rozpočítáme 2.4 Chceme čekat až na důchod? 2.4.1 Kdy budeme chtít přestat pracovat? 2.4.2 Kolik na to budeme potřebovat peněz? 2.5 Kolik budete potřebovat peněz na důchod 2.6 Co pro spokojený důchod musíme udělat? 2.6.1 Kolik už máme naspořeno 2.6.2 Kolik musíme pravidelně investovat 2.6.3 Co když naše možnosti neodpovídají našim přáním 2.6.4 Pravidlo 10 % z příjmů 3. Budete rentiéři, proto vás zajímá, jak rentiéři investují 3.1 Co chtějí rentiéři 3.1.1 Riziko inflace a růstu životních nákladů 3.1.2 Riziko dlouhověkosti 3.1.3 Riziko poklesu trhů 3.2 Příklad rentiéra 3.2.1 Na jak dlouho investuje 3.2.2 Jak vypadá portfolio 3.2.3 Jaká portfolia používají významní rentiéři 3.3 Jak by renta fungovala v minulosti 3.3.1 Jak bychom dopadli v posledních třiceti letech? 3.3.2 Renta v posledních 10 letech 3.3.3 Kolik potřebujeme, aby nám prostředky určitě stačily 30 let 4. Než budeme rentiéři, budeme investovat 4.1 Představení různých typů investic 4.1.1 Výnos a riziko 4.1.2 Peněžní trh, krátkodobé dluhopisy 4.1.3 Dluhopisové investice 4.1.4 Akciové investice 4.1.5 Nemovitosti na pronájem 4.2 Jaká rizika jsou s investicemi spojena 4.2.1 Jak chápat tržní riziko 4.2.2 Inflace je také riziko 4.2.3 Riziko vysokých nákladů 4.3 Jaké investice jsou nejbezpečnější 4.3.1 Diverzifikace – cesta ke snížení rizika 4.3.2 Bezpečné portfolio na pět let 4.3.3 Bezpečná alokace pro tříleté investice 4.3.4 Bezpečná alokace pro dvacetileté portfolio 4.3.5 Rizika dvacetiletých inves


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.