Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Petr Šulc: Shoda podmětu s přísudkem - Cvičení z české gramatiky

Knihy

Petr Šulc: Shoda podmětu s přísudkem - Cvičení z české gramatiky

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Shoda podmětu s přísudkem - Petr Šulc. Látka prvního stupně ZŠ je nejen mimořádně obtížná, ale i stěžejní pro zvládnutí českého jazyka. Tato publikace vám pomůže procvičit si veškerá úskalí a obtížné gramatické jevy naší mateřštiny – shodu podmětu v rodě mužském, ženském i středním a podmětu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Jaké má kniha
Shoda podmětu s přísudk..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Šulc: Shoda podmětu s přísudkem - Cvičení z české gramatiky

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 58 Kč

Publikace: Shoda podmětu s přísudkem - Petr Šulc. Látka prvního stupně ZŠ je nejen mimořádně obtížná, ale i stěžejní pro zvládnutí českého jazyka. Tato publikace vám pomůže procvičit si veškerá úskalí a obtížné gramatické jevy naší mateřštiny – shodu podmětu v rodě mužském, ženském i středním a podmětu několikanásobného s přísudkem. Je vhodná nejen pro žáky ZŠ, ale též pro budoucí středoškoláky, pro něž je vhodnou pomůckou při přípravě na zkoušky na střední školu. Žáci a studenti si zde procvičí správnost psaní » ... a dál?

Produkt Petr Šulc: Shoda podmětu s přísudkem - Cvičení z české gramatiky

Petr Šulc: Shoda podmětu s přísudkem - Cvičení z české gramatiky - parametry

Název produktu: Petr Šulc: Shoda podmětu s přísudkem - Cvičení z české gramatiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 58 Kč
Maximální cena: 58 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Shoda podmětu s přísudkem - Petr Šulc. Látka prvního stupně ZŠ je nejen mimořádně obtížná, ale i stěžejní pro zvládnutí českého jazyka. Tato publikace vám pomůže procvičit si veškerá úskalí a obtížné gramatické jevy naší mateřštiny – shodu podmětu v rodě mužském, ženském i středním a podmětu několikanásobného s přísudkem. Je vhodná nejen pro žáky ZŠ, ale též pro budoucí středoškoláky, pro něž je vhodnou pomůckou při přípravě na zkoušky na střední školu. Žáci a studenti si zde procvičí správnost psaní méně známých nebo dokonce i některých cizích slov. Součástí knížky jsou klíč ke cvičením a gramatický přehled procvičované látky. Publikace: Shoda podmětu s přísudkem - Petr Šulc. Cvičebnice této ediční řady jsou určeny především pro domácí přípravu. Žák se tak bez zbytečnéh stresu může seznámit s pravopisem i méně známých slov nebo větných spojení. Petr ŠulcPierot 2011, edice GramatikaKniha, čeština, 80 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.