Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Šulc: Prázdninová škola 1.třída

Učebnice/Odborná literatura

Petr Šulc: Prázdninová škola 1.třída

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Prázdninová škola 1. třída - Petr Šulc. Cvičebnice jsou ideálním pomocníkem při nenásilném opakování látky ZŠ během prázdnin. Děti tak při pravidelném procvičování neztratí vědomosti a schopnost soustředit se, které pracně nabyly za uplynulý školní rok, a zářijový návrat do školy tak pro ně bude mnohem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83158

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Šulc: Prázdninová škola 1.třída

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 73 Kč

Cvičebnice jsou ideálním pomocníkem při nenásilném opakování látky ZŠ během prázdnin. Děti tak při pravidelném procvičování neztratí vědomosti a schopnost soustředit se, které pracně nabyly za uplynulý školní rok, a zářijový návrat do školy tak pro ně bude mnohem snazší. Každá dvoustrana obsahuje cvičení z českého jazyka, matematiky, ale i prvouky. Úlohy jsou krátké a přehledně graficky zpracované a vycházejí z osnov základních škol. Knihy jsou plné barevných ilustrací !!! Prázdninová škola 1. třída - Petr Šulc od » ... a dál?

Produkt Petr Šulc: Prázdninová škola 1.třída

Petr Šulc: Prázdninová škola 1.třída - parametry

Název produktu: Petr Šulc: Prázdninová škola 1.třída
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 73 Kč
Maximální cena: 81 Kč
Ušetríte až: 8 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Prázdninová škola 1. třída - Petr Šulc. Cvičebnice jsou ideálním pomocníkem při nenásilném opakování látky

ZŠ během prázdnin. Děti tak při pravidelném procvičování neztratí

vědomosti a schopnost soustředit se, které pracně nabyly za

uplynulý školní rok, a zářijový návrat do školy tak pro ně bude

mnohem snazší.

Každá dvoustrana obsahuje cvičení z českého jazyka, matematiky, ale

i prvouky. Úlohy jsou krátké a přehledně graficky zpracované a

vycházejí z osnov základních škol.Knihy jsou plné barevných

ilustrací !!! Publikace: Prázdninová škola 1. třída - Petr Šulc. Upravené vydání. Když skončí školní rok a dětem nastanou prázdninové dny volna, je třeba občas zopakovat znalosti nabyté v lavicích. A jednou z nejlepších forem procvičování je právě tato kniha. Je v souladu se školními osnovami, rozvíjí tvůrčí schopnosti dětí a zohledňují při tom jejich věk. Příjemnou grafickou formou procvičí počítání, malování a ostatní dovednosti prňáčků. Autor: Šulc Petr; Opakování je matka moudrosti a o prázdninách to platí dvojnásob!Tato publikace z edice Prázdninová škola je ideálním pomocníkem při nenásilném opakování látky první třídy základní školy během ... Potřebujete přilákat vaše školáky k opakování učiva o prázdninách? Tato cvičebnice vám pomůže opakovat učivo lehkou a nenásilnou formou.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.