Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Šulc, Petra Řezníčková: Prázdninová škola 3. ročník

Učebnice/Odborná literatura

Petr Šulc, Petra Řezníčková: Prázdninová škola 3. ročník

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Prázdninová škola 3. třída - Petr Šulc. Opakování je matka moudrosti a o prázdninách to platí dvojnásob!Tato publikace z edice Prázdninová škola je ideálním pomocníkem při nenásilném opakování látky třetí třídy základní školy během prázdnin. Děti tak při pravidelném procvičování neztratí vědomosti a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Šulc, Petra Řezníčková: Prázdninová škola 3. ročník

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 72 Kč

Publikace z edice Prázdninová škola jsou ideálním pomocníkem při nenásilném opakování látky ZŠ během prázdnin. Děti tak při pravidelném procvičování neztratí vědomosti a schopnost soustředit se, které pracně nabyly za uplynulý školní rok, a zářijový návrat do školy tak pro ně bude mnohem snazší. Každá dvoustrana obsahuje cvičení z českého jazyka, matematiky, ale i prvouky. Úlohy jsou krátké a přehledně graficky zpracované a » ... a dál?

Produkt Petr Šulc, Petra Řezníčková: Prázdninová škola 3. ročník

Petr Šulc, Petra Řezníčková: Prázdninová škola 3. ročník - parametry

Název produktu: Petr Šulc, Petra Řezníčková: Prázdninová škola 3. ročník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 72 Kč
Maximální cena: 72 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Prázdninová škola 3. třída - Petr Šulc. Opakování je matka moudrosti a o prázdninách to platí dvojnásob!Tato publikace z edice Prázdninová škola je ideálním pomocníkem při nenásilném opakování látky třetí třídy základní školy během prázdnin. Děti tak při pravidelném procvičování neztratí vědomosti a schopnost soustředit se, které pracně nabyly za uplynulý školní rok, a zářijový návrat do školy tak pro ně bude mnohem snazší.Každá dvoustrana obsahuje cvičení z českého jazyka, matematiky, ale i prvouky. Úlohy jsou krátké a přehledně graficky zpracované a vycházejí z osnov základních škol.Publikace z edice Prázdninová škola se díky své velké úspěšnosti dočkaly již několika reedic, což dokazuje jejich kvalitu a oblíbenost. Publikace: Prázdninová škola 3. třída - Petr Šulc. Edice prázdninová škola je ideálním pomocníkem při opakování látky ZŠ během prázdnin. Každá dvoustrana obsahuje cvičení z české gramatiky, z matematiky, ale i prvouky. Úlohy jsou krátké a přehledně řazené s výbornou grafikou. Vycházejí z osnov ZŠ. O úspěšnosti titulu svědčí již 4.reedice a více než 100 tisíc prodaných výtisků. Obrázky na titulech ediční řady jsou dílem známé české ilustrátorky Hedviky Vilgusové. O grafiku jednotlivých titulů se postarali studenti umělecké školy z Ústí nad Labem.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.