Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Petr Šrámek: Rukověť rodiče malého školáka

Knihy naučná literatura

Petr Šrámek: Rukověť rodiče malého školáka

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Rukověť rodiče malého školáka - Petr Šrámek. Praktická příručka, představí rodičům nejmenších školáků stěžejní problémy, které se vstupem do školy dítěti a jim vystanou, podá jejich podrobné vysvětlení a návod na řešení. Základní témata jsou následující: Kdy je vhodný odklad školní docházky a jakou školu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79012

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Šrámek: Rukověť rodiče malého školáka

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 49 Kč

Praktická příručka představí rodičům nejmenších školáků stěžejní problémy, které se vstupem do školy dítěti a jim vystanou, podá jejich podrobné vysvětlení a návod na řešení. Základní témata jsou následující: Kdy je vhodný odklad školní docházky a jakou školu vybrat? Co se s nástupem do školy změní? S čím se po nástupu do školy musejí vypořádat rodiče? Kolik času má prvňák nebo druhák strávit nad úkoly? Mají rodiče s dítětem dohánět po večerech to, co škola nestihla? Co dělat, když dítě trpí některou ze » ... a dál?

Produkt Petr Šrámek: Rukověť rodiče malého školáka

Petr Šrámek: Rukověť rodiče malého školáka - parametry

Název produktu: Petr Šrámek: Rukověť rodiče malého školáka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 49 Kč
Maximální cena: 65 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Rukověť rodiče malého školáka - Petr Šrámek. Praktická příručka, představí rodičům nejmenších školáků stěžejní problémy, které se vstupem do školy dítěti a jim vystanou, podá jejich podrobné vysvětlení a návod na řešení. Základní témata jsou následující: Kdy je vhodný odklad školní docházky a jakou školu vybrat? Co se nástupem do školy změní? S čím se po nástupu do školy musejí vypořádat rodiče? Kolik času má prvňák nebo druhák strávit nad úkoly? Co když je dítě hyperaktivní nebo trpí nějakou specifickou poruchou učení? Publikace: Rukověť rodiče malého školáka - Petr Šrámek. Školní docházka - její zahájení je zlomem pro celou rodinu. Najednou přicházejí povinnosti a malým školákům jde z toho hlava kolem. Kolik nečekaných situací a každodenních zádrhelů však škola přináší rodičům, se každý z nás dozvídá až v okamžiku, kdy to přijde. Abychom se mohli spoustě problémů vyhnout, je zde příručka pro rodiče budoucích prvňáčků. Náš rádce vás vybaví spoustou dobrých rad přesně podle hesla: Předem varován - lépe vyzbrojen! Praktická příručka od publicistky, která se tématu základního školství věnuje již delší dobu. Představí rodičům nejmenších...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.