Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Petr Šetka: Microsoft Exchange Server 2003

Knihy

Petr Šetka: Microsoft Exchange Server 2003

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Microsoft Exchange Server 2003 - Petr Šetka. Ryze praktická příručka zkušeného specialisty a autora Petr Šetka pamatuje tentokrát především na síťové správce, kteří nemají čas na podrobné poznávání všech svých systémů, ale potřebují vědět, jak dospět v případě určitého požadavku nebo problému do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85961

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Šetka: Microsoft Exchange Server 2003

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 419 Kč

Ryze praktická příručka zkušeného specialisty a autora Petr Šetka pamatuje tentokrát především na síťové správce, kteří nemají čas na podrobné poznávání všech svých systémů, ale potřebují vědět, jak dospět v případě určitého požadavku nebo problému do požadovaného stavu. Rychlost v takových situacích vítězí nad systémovým pochopením věci, ale každý zná z praxe množství případů, kdy právě o to jde. Kniha představuje postupy, které vedou krok po kroku a bez zbytečných technologických detailů ke kýženému cíli: k » ... a dál?

Produkt Petr Šetka: Microsoft Exchange Server 2003

Petr Šetka: Microsoft Exchange Server 2003 - parametry

Název produktu: Petr Šetka: Microsoft Exchange Server 2003
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 419 Kč
Maximální cena: 472 Kč
Ušetríte až: 53 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Microsoft Exchange Server 2003 - Petr Šetka. Ryze praktická příručka zkušeného specialisty a autora Petr Šetka pamatuje tentokrát především na síťové správce, kteří nemají čas na podrobné poznávání všech svých systémů, ale potřebují vědět, jak dospět v případě určitého požadavku nebo problému do požadovaného stavu. Rychlost v takových situacích vítězí nad systémovým pochopením věci, ale každý zná z praxe množství případů, kdy právě o to jde. Kniha představuje postupy, které vedou krok po kroku a bez zbytečných technologických detailů ke kýženému cíli: k provedení administrativní operace, zprovoznění určité funkce, vyřešení problému – na straně serveru i klientů (včetně těch mobilních). Začátečníkům i zkušenějším správcům přináší pomoc v podobě konkrétních návodů a ověřených rad a neměla by chybět v knihovně nikoho, kdo je v organizaci zodpovědný za spolehlivý provoz Exchange Serveru. Jednotlivá řešení pokrývají následující oblasti: - Instalace Exchange Serveru 2003, Service Packu 2, Support Tools a Outlooku 2003 - Konfigurace oprávnění a zabezpečení, limity a jejich správa - Operace se seznamy adres, poštovními schránkami, skupinami, distribučními seznamy a veřejnými složkami - Zajištění komunikace uvnitř organizace i do Internetu - Zálohování a obnovování databází - Filtrování spamu a sledování zpráv - Vzdálený přístup pomocí aplikace Outlook Web Accessu (OWA), její konfigurace a zabezpečení - Přístup pomocí protokolů POP3 a IMAP a jeho zabezpečení - Aplikace pro mobilní zařízení: Outlook Mobile Access, Exchange Server ActiveSync aj. Přiložené CD obsahuje Exchange Server 2003 Service Pack 2, Windows 2003 SP1 Support Tools, Office 2003 Editions Resource Kit Tools a více než 50 nástrojů pro usnadnění správy a rozšíření možností Exchange Serveru, např. ActiveSync Web Administration Tool, Deployment Tools, Management Pack Configuration Wizard, Exchange Intelligent Message Filter, Exchange Troubleshooting Assistant, Workflow Designer for Exchange Server atd. O autorovi: Petr Šetka, MCSA, MCSE, MCT a MVP, se specializuje na Microsoft Exchange, Active Directory, Microsoft Operations Manager a oblast zabezpečení. Jako konzultant realizoval řadu reálných projektů, vystupuje na konferencích Microsoftu a podporuje lokální diskusní skupiny. Do češtiny přeložil či odborně korigoval významné počítačové publikace a sám je autorem populární knihy Mistrovství v Microsoft Windows Server 2003. Na území ČR a SR je dosud jediným MVP (Most Valuable Professional) pro Exchange Server. Publikace: Microsoft Exchange Server 2003 - Petr Šetka.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.