Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Sedláček: Mezinárodní měnový fond ve 21. století

Učebnice/Odborná literatura

Petr Sedláček: Mezinárodní měnový fond ve 21. století

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Mezinárodní měnový fond ve 21. století - Sedláček Petr. "Ing. Petr Sedláček, Ph.D., autor této publikace, je absolventem vysoké školy ekonomické v Praze. Na Fakultě národohospodářské získal v roce 2001 hodnost doktora v oboru obecná ekonomická teorie a dějiny ekonomických teorií. Doktorskou práci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Sedláček: Mezinárodní měnový fond ve 21. století koupíte i tady

Specifikace Petr Sedláček: Mezinárodní měnový fond ve 21. století

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 427 Kč

Autor této publikace, Ing. Petr Sedláček, Ph.D. je absolventem vysoké školy ekonomické v Praze. Na Fakultě národohospodářské získal v roce 2001 hodnost doktora v oboru obecná ekonomická teorie a dějin ... a dál?

Produkt Petr Sedláček: Mezinárodní měnový fond ve 21. století

Petr Sedláček: Mezinárodní měnový fond ve 21. století - parametry

Název produktu: Petr Sedláček: Mezinárodní měnový fond ve 21. století
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 427 Kč
Maximální cena: 548 Kč
Ušetríte až: 121 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Mezinárodní měnový fond ve 21. století - Sedláček Petr. "Ing. Petr Sedláček, Ph.D., autor této publikace, je absolventem vysoké školy ekonomické v Praze. Na Fakultě národohospodářské získal v roce 2001 hodnost doktora v oboru obecná ekonomická teorie a dějiny ekonomických teorií. Doktorskou práci ohlásil na téma ""Odraz monetaristické a postkeynesiánské teorie v měnové politice České národní banky ( Vybrané problémy )"". Od roku 2002 přednáší na VŠE kurz makroekonomie II v angličtině a od roku 2004 též v češtině. Petr Sedláček je zaměstnancem České národní banky, kde se zabývá problematikou Mezinárodního měnového fondu. V této funkci se pravidelně účastní výročních zasedání Mezinárodního měnového fondu a Světové banky a odborných mezinárodních konferencí. Od roku 2003 participuje v rámci Evropské unie jako alternát zástupce ČNB na jednáních Podvýboru EFC pro otázky MMF. Ve své odborné činnosti se soustřeďuje na problematiku mezinárodní finanční architektury a mezinárodních organizací. V této oblasti uskutečnil řadu přednášek i pro učitele a odbornou veřejnost. Publikoval odborné články v časopisech Bankovnictví, Ekonom, Politická ekonomie a v deníku Hospodářské noviny. Tato publikace je ojedinělá na českém knižním trhu. Zachycuje změny této mezinárodní instituce v historickém a mezinárodním kontextu. Mezinárodní měnový fond ( MMF ) dnes prochází historickou revizí své veškeré činnosti. Zda se mu podaří posílit svoji legitimitu a znovu být ústřední platformou mezinárodní finanční architektury, závisí na tom, jak úspěšně se mu podaří realizovat střednědobou strategii. Cílem publikace je ukázat MMF v kontextu historického vývoje a seznámit s hlavními směry činnosti této mezinárodní organizace. Samostatná kapitola se zabývá vzájemnými vztahy České republiky a MMF, kde kromě vývoje vztahů v celé jejich rozmanitosti jsou zachyceny i názory představitelů této mezinárodní organizace na reformy, kterými naše země prochází. " Publikace: Mezinárodní měnový fond ve 21. století - Sedláček Petr. Mezinárodní měnový fond..BEK16 - Edice: Beckova edice ekonomie - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 234 Petr SedláčekC.H.BECK 2008, edice Beckova edice ekonomieKniha, čeština, 234 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.