Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Ryneš: Podvojné účetnictví a účetní závěrka 2015

Učebnice/Odborná literatura

Petr Ryneš: Podvojné účetnictví a účetní závěrka 2015

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Petr Ryneš, Zajímá Vás, jak se vede podvojné účetnictví pro podnikatele od roku 2015 s roční zkušeností po rekodifikaci občanského práva a navazujících změnách daňových předpisů a jak budete sestavovat účetní závěrku? Chcete se dozvědět o změnách v oblasti účetnictví od 1. 1. 2015 ve všech právních a daňových ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Jaké má kniha
Podvojné účetnictví a ú..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Ryneš: Podvojné účetnictví a účetní závěrka 2015

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 510 Kč

Publikace: Podvojné účetnictví a účetní závěrka 2015 - Petr Ryneš. Zajímá Vás, jak se vede podvojné účetnictví pro podnikatele od roku 2015 s roční zkušeností po rekodifikaci občanského práva a navazujících změnách daňových předpisů a jak budete sestavovat účetní závěrku? Chcete se dozvědět o změnách v oblasti účetnictví od 1. 1. 2015 ve všech právních a daňových souvislostech? Vše se dozvíte v 15. vydání této jedinečné a pro každého účetního nezbytné publikaci. Podrobný přehled sestavení účetní závěrky včetně » ... a dál?

Produkt Petr Ryneš: Podvojné účetnictví a účetní závěrka 2015

Petr Ryneš: Podvojné účetnictví a účetní závěrka 2015 - parametry

Název produktu: Petr Ryneš: Podvojné účetnictví a účetní závěrka 2015
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 510 Kč
Maximální cena: 510 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Petr Ryneš, Zajímá Vás, jak se vede podvojné účetnictví pro podnikatele od roku 2015 s roční zkušeností po rekodifikaci občanského práva a navazujících změnách daňových předpisů a jak budete sestavovat účetní závěrku? Chcete se dozvědět o změnách v oblasti účetnictví od 1. 1. 2015 ve všech právních a daňových souvislostech? Vše se dozvíte v 15. vydání této jedinečné a pro každého účetního nezbytné publikaci. Podrobný přehled sestavení účetní závěrky včetně změn pro rok 2015 Autor se v textu věnuje problematice sestavení účetní závěrky za rok 2014 a vedení podvojného účetnictví od 1. 1. 2015. Výklad je zaměřen zejména na vybraná ustanovení zákona o účetnictví včetně změn platných od začátku roku 2015, např. změny v prováděcí vyhlášce pro podnikatele a změny v Českých účetních standardech platných pro rok 2015, např. účtování a vykazování práva stavby, vybrané problémy účetní závěrky za rok 2014, např. účtování odměn a bonusů vyplácených v následujícím období, účtování nároků na nevybranou dovolenou, účtování nároků z pojistných událostí apod., další účetní aktuality a informace ke změnám v účetní legislativě. V přílohové části publikace čtenář najde kompletní účetní a nejdůležitější daňové předpisy v aktuálním znění od 1. 1. 2015. Obsah publikace a prolistování Druh sortimentu : Kniha, Podvojné účetnictví a účetní závěrka 2015, Jazyk : Čeština, Počet stran : 1120 Petr RynešPrůvodce podvojným účetnictvím k 1. 1. 2015ANAG 2015Kniha, čeština, 1120 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.