Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Petr Petříček: V rytmu života

Knihy

Petr Petříček: V rytmu života

Hodnocení: 1x
  • 4

Orientální břišní tanec nemá v našich zemích dlouhou tradici, v poslední době se však stává stále populárnějším a počet žen, které se mu aktivně věnují, neustále roste. Břišní tanec přitom není jen krásný pohyb určený ke svádění mužů. Tato pohybová aktivita má totiž řadu pozitivních účinků na zdraví (zlepšuje některé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Petříček: V rytmu života

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 136 Kč

Orientální břišní tanec nemá v našich zemích dlouhou tradici, v poslední době se však stává stále populárnějším a počet žen, které se mu aktivně věnují, neustále roste. Břišní tanec přitom není jen krásný pohyb určený ke svádění mužů. Tato pohybová aktivita má totiž řadu pozitivních účinků na zdraví (zlepšuje některé problémy v oblasti pohybového aparátu, léčí řadu gynekologických obtíží včetně menstruačních potíží, některých případů neplodnosti, upravuje průběh těhotenství a porodu, má příznivý vliv na sebevědomí » ... a dál?

Produkt Petr Petříček: V rytmu života

Petr Petříček: V rytmu života - parametry

Název produktu: Petr Petříček: V rytmu života
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 136 Kč
Maximální cena: 136 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Orientální břišní tanec nemá v našich zemích dlouhou tradici, v poslední době se však stává stále populárnějším a počet žen, které se mu aktivně věnují, neustále roste. Břišní tanec přitom není jen krásný pohyb určený ke svádění mužů. Tato pohybová aktivita má totiž řadu pozitivních účinků na zdraví (zlepšuje některé problémy v oblasti pohybového aparátu, léčí řadu gynekologických obtíží včetně menstruačních potíží, některých případů neplodnosti, upravuje průběh těhotenství a porodu, má příznivý vliv na sebevědomí a psychickou pohodu atd.) a navíc je šetrná k páteři a kloubům, a proto vhodná pro ženy všech věkových a váhových kategorií. Kniha obsahuje popis jednotlivých tanečních prvků, doplněný ilustracemi výtvarníka J. Hlaváčka, dále stručný přehled historie orientálního břišního tance a zemí, z nichž tento tanec pochází, krátké pojednání o orientálních kostýmech, hudbě a samozřejmě i vyjádření předních českých odborníků o zdravotních aspektech orientálního břišního tance.  Obálka knihy obsahuje harmonizující mandalu a přebal automatickou kresbu Daniely Balážové, kterou navíc nabil svou léčivou energií léčitel Václav Rozhon. O knihu je značný zájem nejen mezi ženami, které se břišnímu tanci již věnují v některém z řady kurzů, ale i mezi těmi, které zatím pouze slyšely o příznivých účincích této aktivity a chtěly se o ní dozvědět něco více.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.