Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Pelech, Vladimír Pelc: Daně z příjmů s komentářem

Učebnice/Odborná literatura

Petr Pelech, Vladimír Pelc: Daně z příjmů s komentářem

Hodnocení: 1x
  • 4

Daně z příjmů s komentářem - Vladimír Pelc, Petr Pelech . Úspěšná populárně-odborná a praktická publikace vychází ze zákona o daních z příjmů, zákona o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů a souvisejících předpisů po posledních novelizacích, tak jak nabývají účinnost pro rok 2013. Oceňována je podrobná ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81605

Jaké má kniha
Daně z příjmů s komentá..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Pelech, Vladimír Pelc: Daně z příjmů s komentářem

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 642 Kč

Publikace: Daně z příjmů s komentářem - Vladimír Pelc;Petr Pelech. Úspěšná populárně-odborná a praktická publikace vychází ze zákona o daních z příjmů, zákona o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů a souvisejících předpisů po posledních novelizacích, tak jak nabývají účinnost pro rok 2013. Oceňována je podrobná výkladová část k jednotlivým ustanovením daňového zákona doplněná o použitelnou judikaturu zejména Nejvyššího správního soudu a nálezy Ústavního soudu. Změny v dani z přidané hodnoty pro rok » ... a dál?

Produkt Petr Pelech, Vladimír Pelc: Daně z příjmů s komentářem

Petr Pelech, Vladimír Pelc: Daně z příjmů s komentářem - parametry

Název produktu: Petr Pelech, Vladimír Pelc: Daně z příjmů s komentářem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 642 Kč
Maximální cena: 642 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Daně z příjmů s komentářem - Vladimír Pelc, Petr Pelech . Úspěšná populárně-odborná a praktická publikace vychází ze zákona o daních z příjmů, zákona o rezervách pro zjištění základu daně z příjmů a souvisejících předpisů po posledních novelizacích, tak jak nabývají účinnost pro rok 2013. Oceňována je podrobná výkladová část k jednotlivým ustanovením daňového zákona doplněná o použitelnou judikaturu zejména Nejvyššího správního soudu a nálezy Ústavního soudu. Změny v dani z přidané hodnoty pro rok 2013 Aktualizované vydání této publikace je mimo jiné obohaceno o nová soudní rozhodnutí a nálezy a o výkladovou část ke změnám pro rok 2013. Ačkoliv se zdá, že k interpretačním změnám v daních z příjmů teprve dojde v návaznosti na účinnost nového občanského zákoníku a dalších úprav od roku 2014, nastávají důležité změny již pro rok 2013 v návaznosti na postupně nabíhající důchodovou reformu, např. aktuální doplňkové penzijní spoření, rozsáhlejší změny u investičních pobídek, změny vyplývající z osudu zákona o úrazovém pojištění zaměstnanců i z vládního úsporného balíčku. Publikace Daně z příjmů s komentářem 2013 je určena především pro účetní, daňové specialisty, právníky a podnikatele, kteří se daněmi z příjmů ve své profesionální činnosti zabývají. Umožňuje plnohodnotnou orientaci v zákonech a je základem pro zvládnutí daňového systému při jeho praktické aplikaci v podnikatelské i legislativní praxi. Tato kniha z produkce nakladatelství ANAG se stala po mnoha vydáních uznávaným interpretačním standardem zákona o daních z příjmů a zákona o rezervách. Daně z příjmů s komentářem - Vladimír Pelc, Petr Pelech od nakladatelství Anag v kategorii | | Ekonomie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.