Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Pelech Roční zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků za rok2013

Učebnice/Odborná literatura

Petr Pelech Roční zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků za rok2013

Hodnocení: 1x
  • 4

Roční zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků za rok 2013 - Petr Pelech. Tato publikace podává podrobný výklad a přispívá k lepší orientaci při provádění ročního zúčtování daně z příjmů za rok 2013. Reaguje na všechny legislativní změny včetně změn v rámci úsporných opatření přijatých koncem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Pelech Roční zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků za rok2013

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 255 Kč

Publikace: Roční zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků za rok 2013 - Pelech Petr. Tato publikace podává podrobný výklad a přispívá k lepší orientaci při provádění ročního zúčtování daně z příjmů za rok 2013. Reaguje na všechny legislativní změny včetně změn v rámci úsporných opatření přijatých koncem roku 2012 s účinností od roku 2013. Zobecňuje i poznatky z praxe, které se v procesu zúčtování vyskytují. Roční zúčtování daně od A do Z Ke splnění svého účelu se tato kniha drží své lety » ... a dál?

Produkt Petr Pelech Roční zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků za rok2013

Petr Pelech Roční zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků za rok2013 - parametry

Název produktu: Petr Pelech Roční zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků za rok2013
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 255 Kč
Maximální cena: 255 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Roční zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků za rok 2013 - Petr Pelech. Tato publikace podává podrobný výklad a přispívá k lepší orientaci při provádění ročního zúčtování daně z příjmů za rok 2013. Reaguje na všechny legislativní změny včetně změn v rámci úsporných opatření přijatých koncem roku 2012 s účinností od roku 2013. Zobecňuje i poznatky z praxe, které se v procesu zúčtování vyskytují. Roční zúčtování daně od A do Z. Ke splnění svého účelu se tato kniha drží své lety formované a čtenáři oceňované skladby. Základní osnova vychází z ustanovení zákona o daních z příjmů a navazujících ustanovení právních předpisů dotýkajících se přímo či nepřímo procesu zaměstnavatelem prováděného ročního zúčtování daňových záloh a daňového zvýhodnění na děti včetně „znovuobnovení“ doby soustavné přípravy na budoucí povolání při studiu v jednoročních kurzech cizích jazyků. Uvádí praktické použití jednotlivých odpočtů od základu daně a odpočtů formou slev z vypočtené daně. Provází procesem ročního zúčtování nejen vůči daňovým poplatníkům, ale i vůči správcům daní. Vyúčtování daně z příjmů za rok 2013. Publikace popisuje procesní postup podle daňového řádu při vyúčtování daně prováděném v roce 2014 za rok 2013. Obsahuje výčet situací, kdy roční zúčtování zaměstnanci provést lze, a kdy ho naopak provést nelze a je třeba zaměstnance odkázat na vyrovnání daně prostřednictvím daňového přiznání u správce daně. Obsahuje příklady a radí, jak vyplnit stanovené tiskopisy aktuálního vyúčtování a příloh. Zmíněno je i organizační uspořádání České daňové správy z pohledu podávání vyúčtování a dalších daňových tvrzení. Roční zúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti a funkčních požitků za rok 2013 - Petr Pelech od nakladatelství Anag v kategorii | | Ekonomie | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.