Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Otevřel, Lukáš Jansa: Softwarové právo

Učebnice/Odborná literatura

Petr Otevřel, Lukáš Jansa: Softwarové právo

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Softwarové právo - Petr Otevřel;Lukáš Jansa. Víte, jak formulovat licenční smlouvu pro váš software nebo jaké uzavřít smlouvy se zaměstnanci či dodavateli, abyste se vyhnuli právním rizikům? Zorientovat se ve složité oblasti práva vám pomůže tento praktický průvodce právní problematikou v IT.Zkušení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Softwarové právo
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Otevřel, Lukáš Jansa: Softwarové právo

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 318 Kč

Zkušení advokáti se v knize věnují oblasti IT práva zaměřujícího se na tvorbu, dodávky a servis softwaru. Výklad srozumitelný i neprávníkům doplňují konkrétní příklady z praxe a ukázkové formulace smluv ve všech důležitých oblastech softwarového práva. Autoři se věnují také popisům možných rizik a tomu, jak se s nimi vyrovnat. Kniha je určena IT manažerům, programátorům i zákazníkům a právníkům IT firem. ... a dál?

Produkt Petr Otevřel, Lukáš Jansa: Softwarové právo

Petr Otevřel, Lukáš Jansa: Softwarové právo - parametry

Název produktu: Petr Otevřel, Lukáš Jansa: Softwarové právo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 318 Kč
Maximální cena: 387 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Softwarové právo - Petr Otevřel;Lukáš Jansa. Víte, jak formulovat licenční smlouvu pro váš software nebo jaké uzavřít smlouvy se zaměstnanci či dodavateli, abyste se vyhnuli právním rizikům? Zorientovat se ve složité oblasti práva vám pomůže tento praktický průvodce právní problematikou v IT.Zkušení advokáti se v knize věnují oblasti IT práva zaměřujícího se na tvorbu, dodávky a servis softwaru. Výklad srozumitelný i neprávníkům doplňují konkrétní příklady z praxe a ukázkové formulace smluv ve všech důležitých oblastech softwarového práva. Autoři se věnují také popisům možných rizik a tomu, jak se s nimi vyrovnat. Kniha je určena IT manažerům, programátorům i zákazníkům a právníkům IT firem.Publikace se mimo jiné věnuje těmto tématům:Řešení licencí a licenčních smluv a práv k softwaruOchrana proti softwarovému pirátstvíMonitoring zaměstnanců, nekalá činnost a vhodná smluvní úpravaSmluvní zajištění softwaru na objednávku či jeho distribuceSmlouvy o analýze v IT, vývoji, implementaci a servisu softwaruŘešení odpovědnosti za vady a škody Právní pojetí outsourcingu, cloud computingu a SaaS„Tato kniha by neměla být jen povinně založena do knihovny IT manažera. Příklady a praktické doporučení pro úpravy právních vztahů tuto knihu předurčují k častému použití jak na straně výrobců a dodavatelů softwaru, tak i na straně zákazníků.“Antonín Mrkva, výkonný ředitel společnosti ORBIT, s. r. o.O autorech:Lukáš Jansa je advokátem a předním specialistou softwarového a internetového práva u nás. Publikoval celou řadu odborných textů v odborných časopisech nebo na webu PravoIT.cz. Věnuje se přednáškové činnosti na odborných konferencích a seminářích.Petr Otevřel je advokátem a předním odborníkem v oblasti IT práva u nás. Je autorem několika desítek článků věnovaných softwarovému právu v odborných časopisech a internetových portálech. Přednáší na odborných konferencích a seminářích. Publikace: Softwarové právo - Petr Otevřel;Lukáš Jansa. Lukáš Jansa; Petr OtevřelPraktický průvodce právní problematikouCPress 2011Kniha, čeština, 344 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.