Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Petr Mareš, Ondřej Hofírek: Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze

Knihy

Petr Mareš, Ondřej Hofírek: Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze

Hodnocení: 1x
  • 4

Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze – Sborník z konference - Ondřej Hofírek, Petr Mareš. Publikace je výběrem příspěvků, které byly předneseny na konferenci "Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze" pořádané Institutem pro výzkum reprodukce a integrace společnosti Fakulty sociálních studií ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78788

Jaké má kniha
Sociální reprodukce a i..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Mareš, Ondřej Hofírek: Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 218 Kč

Publikace je výběrem příspěvků, které byly předneseny na konferenci "Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze" pořádané Institutem pro výzkum reprodukce a integrace společnosti Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v listopadu 2006.Příspěvky ve sborníku odrážejí současný stav poznání v oblasti zkoumání sociálních procesů, závažných pro biologické a sociální přežití společnosti v České republice. Současně se jedná o témata, která jsou v kontextu evropské sociologie a dalších sociálních věd » ... a dál?

Produkt Petr Mareš, Ondřej Hofírek: Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze

Petr Mareš, Ondřej Hofírek: Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze - parametry

Název produktu: Petr Mareš, Ondřej Hofírek: Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 218 Kč
Maximální cena: 218 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze – Sborník z konference - Ondřej Hofírek, Petr Mareš. Publikace je výběrem příspěvků, které byly předneseny na konferenci "Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze" pořádané Institutem pro výzkum reprodukce a integrace společnosti Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v listopadu 2006.Příspěvky ve sborníku odrážejí současný stav poznání v oblasti zkoumání sociálních procesů, závažných pro biologické a sociální přežití společnosti v České republice. Současně se jedná o témata, která jsou v kontextu evropské sociologie a dalších sociálních věd včetně aplikovaných disciplín (veřejná a sociální politika, sociální práce) předmětem dynamického rozpracování - řešené problémy jsou aktuální nejen pro Českou republiku, ale pro celou Evropu.Vybrané příspěvky jsme rozdělili do pěti tématických oddílů věnovaných problematice sociální mobility a stratifikace, měnící se podoby rodiny anových vzorců organizace intimity, vzdělání a trhu práce jako mechanizmů jak sociálních vyloučení, tak sociální integrace, otázkám sociálních identit a migrace a také prostorovým aspektům sociální exkluze. Sociální reprodukce a integrace: ideály a meze – Sborník z konference - Ondřej Hofírek, Petr Mareš od nakladatelství v kategorii Sociologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.