MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen Petr Macourek Bez motoru přes Evropu: Kniha nejen o cestování, ale i o velké touze splnit si své sny

Cizojazyčné knihy

Petr Macourek Bez motoru přes Evropu: Kniha nejen o cestování, ale i o velké touze splnit si své sny

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788027017485

Jak velká je Evropa, když se ji rozhodnete projet bez motoru? Poutavou odpověď poskytuje Petr Macourek ve své knize Bez motoru přes Evropu. Pojednává nejen o cestování, ale i o velké touze splnit si své sny. S autorem prožijete chyby, karamboly i sladká vítězství. Budete stopovat plachetnice. Potkáte lidi smutné, zákeřné, dobré i nezištné. Nadchne vás romantická atmosféra divoké přírody, ve které narazíte na divou zvěř. Zjistíte, že skvělé dobrodružství lze prožít, i když je vám přes 50 let. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.85837
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Petr Macourek Bez motoru přes Evropu: Kniha nejen o cestování, ale i o velké touze splnit si své sny

Specifikace Petr Macourek Bez motoru přes Evropu: Kniha nejen o cestování, ale i o velké touze splnit si své sny

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 255 Kč

Bez motoru přes Evropu - Petr Macourek Je vůbec možné objet svět bez použití motorového dopravního prostředku? Jak je vlastně ten svět velký? Takové a podobné otázky se hnaly hlavou cestovatele Petra Macourka ještě předtím, než si začal plnit svůj velký sen.Tato kniha napoví, jestli se taková cesta, ve věku přes 50 let, kdy už docházejí síly, dá vůbec uskutečnit.Spolu s cestovatelem zde můžete znovu projet první tisíce kilometrů cesty. Prožít s ním vyčerpávající a dlouho marné stopování plachetnic, jeho první » ... a dál?

Produkt Petr Macourek Bez motoru přes Evropu: Kniha nejen o cestování, ale i o velké touze splnit si své sny

Petr Macourek Bez motoru přes Evropu: Kniha nejen o cestování, ale i o velké touze splnit si své sny - parametry

Název produktu: Petr Macourek Bez motoru přes Evropu: Kniha nejen o cestování, ale i o velké touze splnit si své sny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 255 Kč
Maximální cena: 255 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Bez motoru přes Evropu - Kniha nejen o cestování, ale i o velké touze splnit si své sny - Petr Macourek. Je vůbec možné objet svět bez použití motorového dopravního prostředku? Jak je vlastně ten svět velký? Takové a podobné otázky se hnaly hlavou cestovatele Petra Macourka ještě předtím, než si začal plnit svůj velký sen.Tato kniha napoví, jestli se taková cesta, ve věku přes 50 let, kdy už docházejí síly, dá vůbec uskutečnit.Spolu s cestovatelem zde můžete znovu projet první tisíce kilometrů cesty. Prožít s ním vyčerpávající a dlouho marné stopování plachetnic, jeho první chyby a karamboly, občasná střetnutí s lidmi zatrpklými a dokonce i zákeřnými, překvapivé zážitky s divokou zvěří, průjezdy krásnou přírodou a romantickou krajinou, ale hlavně vás na duši potěší a u srdíčka zahřeje, když s ním znovu prožijete to nejhezčí. Setkání s lidmi dobrými a nezištnými, kteří cestovateli někdy otevřeli nejen své domovy, ale i svá srdce. Publikace: Bez motoru přes Evropu - Kniha nejen o cestování, ale i o velké touze splnit si své sny - Petr Macourek.


Přidat recenzi pro Petr Macourek Bez motoru přes Evropu: Kniha nejen o cestování, ale i o velké touze splnit si své sny

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.