Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Petr Macek, Vladimír Smékal: Dítě na prahu dospívání

Knihy naučná literatura

Petr Macek, Vladimír Smékal: Dítě na prahu dospívání

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace Dítě na prahu dospívání volně navazuje na monografii Utváření a vývoj osobnosti (Vladimír Smékal, Petr Macek, eds., 2003), která shrnovala výsledky longitudinálních výzkumů dětí do 8 let věku. Nyní se autoři zaměřují na popis a výklad tělesných, zdravotních, osobnostních, školských a sociálních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Macek, Vladimír Smékal: Dítě na prahu dospívání

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 239 Kč

Publikace Dítě na prahu dospívání volně navazuje na monografii Utváření a vývoj osobnosti (Vladimír Smékal, Petr Macek, eds., 2003), která shrnovala výsledky longitudinálních výzkumů dětí do 8 let věku. Nyní se autoři zaměřují na popis a výklad tělesných, zdravotních, osobnostních, školských a sociálních charakteristik jedenáctiletého dítěte, který vychází z dat získaných převážně z longitudinální studie ELSPAC (European Longitudinal Study of Pregnancy and Childhood). Příspěvky mapují velmi důležité » ... a dál?

Produkt Petr Macek, Vladimír Smékal: Dítě na prahu dospívání

Petr Macek, Vladimír Smékal: Dítě na prahu dospívání - parametry

Název produktu: Petr Macek, Vladimír Smékal: Dítě na prahu dospívání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace Dítě na prahu dospívání volně navazuje na monografii Utváření a vývoj osobnosti (Vladimír Smékal, Petr Macek, eds., 2003), která shrnovala výsledky longitudinálních výzkumů dětí do 8 let věku. Nyní se autoři zaměřují na popis a výklad tělesných, zdravotních, osobnostních, školských a sociálních charakteristik jedenáctiletého dítěte, který vychází z dat získaných převážně z longitudinální studie ELSPAC (European Longitudinal Study of Pregnancy and Childhood). Příspěvky mapují velmi důležité vývojové období, v němž začíná významná proměna dětí z hlediska tělesného i duševního. Editory publikace jsou profesor Vladimír Smékal, ředitel Centra výzkumu vývoje osobnosti a etnicity, doktorka Lenka Lacinová, vedoucí pracovní skupiny LONG, jejíž hlavní náplní je individuální psychologické vyšetřování dětí v rámci studie ELSPAC, a MUDr. Lubomír Kukla, sociální pediatr, koordinátor projektu ELSPAC v České republice. Autor : Vladimír Smékal, Petr Macek, Druh sortimentu : Kniha, Dítě na prahu dospívání, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.