Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Lavický, Petra Polišenská: Judikatura k rekodifikaci Zajištění a utvrzení dluhů

Učebnice/Odborná literatura

Petr Lavický, Petra Polišenská: Judikatura k rekodifikaci Zajištění a utvrzení dluhů

Hodnocení: 1x
  • 5

Judikatura k rekodifikaci Zajištění a utvrzení dluhů - Petr Lavický, Petra Polišenská . Nakladatelství Wolters Kluwer vydává další svazek řady přehledů judikatury obsahující rozhodnutí, která jsou dle názoru autorů použitelná pro právní vztahy řídící se občanským zákoníkem č. 89/2012 Sb. Předkládaný svazek shrnuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Lavický, Petra Polišenská: Judikatura k rekodifikaci Zajištění a utvrzení dluhů koupíte i tady

Specifikace Petr Lavický, Petra Polišenská: Judikatura k rekodifikaci Zajištění a utvrzení dluhů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 346 Kč

Nakladatelství Wolters Kluwer vydává další svazek řady přehledů judikatury obsahující rozhodnutí, která jsou dle názoru autorů použitelná pro právní vztahy řídící se občanským zákoníkem č. 89/2012 Sb. Předkládaný svazek shrnuje rozhodnutí, jež lze použít jako inspiraci při interpretaci ustanovení občanského zákoníku ohledně zajištění a utvrzení dluhů. Publikace obsahuje nejen použitelnou judikaturu, ale také stručný úvodní výklad nové právní úpravy, příslušnou část důvodové zprávy a zásadní právní předpisy. Kniha » ... a dál?

Produkt Petr Lavický, Petra Polišenská: Judikatura k rekodifikaci Zajištění a utvrzení dluhů

Petr Lavický, Petra Polišenská: Judikatura k rekodifikaci Zajištění a utvrzení dluhů - parametry

Název produktu: Petr Lavický, Petra Polišenská: Judikatura k rekodifikaci Zajištění a utvrzení dluhů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 346 Kč
Maximální cena: 690 Kč
Ušetríte až: 344 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Judikatura k rekodifikaci Zajištění a utvrzení dluhů - Petr Lavický, Petra Polišenská . Nakladatelství Wolters Kluwer vydává další svazek řady přehledů judikatury obsahující rozhodnutí, která jsou dle názoru autorů použitelná pro právní vztahy řídící se občanským zákoníkem č. 89/2012 Sb. Předkládaný svazek shrnuje rozhodnutí, jež lze použít jako inspiraci při interpretaci ustanovení občanského zákoníku ohledně zajištění a utvrzení dluhů. Publikace obsahuje nejen použitelnou judikaturu, ale také stručný úvodní výklad nové právní úpravy, příslušnou část důvodové zprávy a zásadní právní předpisy. Kniha tak není pouhým přehledem judikatury, ale komplexní pracovní pomůckou, soustřeďující veškeré potřebné informace pro práci s judikaturou poté, co občanský zákoník č. 89/2012 Sb. nabyl účinnosti. Věříme, že tato nová publikace usnadní práci soudcům, advokátům i nejširší právnické veřejnosti. Judikatura k rekodifikaci Zajištění a utvrzení dluhů - Petr Lavický, Petra Polišenská od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.