Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Kulišťák: Případové studie z klinické neuropsychologie

Učebnice/Odborná literatura

Petr Kulišťák: Případové studie z klinické neuropsychologie

Hodnocení: 1x
  • 4

Případové studie z klinické neuropsychologie - Petr Kulišťák, kolektiv autorů. Publikace je souborem případových studií – kazuistik – z oboru klinické neuropsychologie. Členěna je podle základních oblastí, v nichž kliničtí neuropsychologové obvykle pracují. Hlavní kapitoly tvoří kazuistiky z praxe psychiatrické, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Případové studie z klin..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Kulišťák: Případové studie z klinické neuropsychologie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 244 Kč

Publikace je souborem případových studií – kazuistik – z oboru klinické neuropsychologie. Členěna je podle základních oblastí, v nichž kliničtí neuropsychologové obvykle pracují. Hlavní kapitoly tvoří kazuistiky z praxe psychiatrické, neurologické a rehabilitační v obou těchto specializacích. Doplněny jsou i některé příspěvky specifické, které jsou novým přínosem v oboru klinické neuropsychologie a u nás nejsou příliš známé (např. lingvistická analýza jazykového projevu » ... a dál?

Produkt Petr Kulišťák: Případové studie z klinické neuropsychologie

Petr Kulišťák: Případové studie z klinické neuropsychologie - parametry

Název produktu: Petr Kulišťák: Případové studie z klinické neuropsychologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 244 Kč
Maximální cena: 247 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Případové studie z klinické neuropsychologie - Petr Kulišťák, kolektiv autorů. Publikace je souborem případových studií – kazuistik – z oboru klinické neuropsychologie. Členěna je podle základních oblastí, v nichž kliničtí neuropsychologové obvykle pracují. Hlavní kapitoly tvoří kazuistiky z praxe psychiatrické, neurologické a rehabilitační v obou těchto specializacích. Doplněny jsou i některé příspěvky specifické, které jsou novým přínosem v oboru klinické neuropsychologie a u nás nejsou příliš známé (např. lingvistická analýza jazykového projevu afatika). Publikace je určena klinickým neuropsychologům a psychologům, studentům psychologie a příbuzných oborů (speciální pedagogika, fyzioterapie, ergoterapie aj.), lékařům (psychiatrům, neurologům, rehabilitačním lékařům) a lidem pracujícím např. ve svépomocných sdruženích pro pacienty s výše uvedenými onemocněními. Přínosem může být také pro učitele – ať již středoškolské, či vysokoškolské –, kteří v dané oblasti nepracovali, nemají proto praktické poznatky, ale přesto chtějí posluchačům příslušnou problematiku živěji přiblížit. Doporučit ji lze také zájemcům z řad široké veřejnosti. Případové studie z klinické neuropsychologie - Petr Kulišťák, kolektiv autorů od nakladatelství Karolinum v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Práce nemají jednotnou strukturu, nicméně většinou mají teoretický úvod, popis používaných metod, podrobné kazustiky, seznam literatury a slovníček pojmů. Všechny práce svědčí o velmi dobré odborné erudici autorů. To, že práce nemají jednotnou strukturu není na škodu, protože tak soubor dává čtenáři nahlédnout do praxe jednotlivých pracovišť a autorů a přibližuje mu problematiku neuropsychologie z perspektivy dostupné erudovanému laikovi. Těžiště práce je v pečlivě zpracovaných kasuistikách zajímavých a instruktivních případů. To dává souboru čtenářskou atraktivitu a dává živý vhled do problematiky. Soubor bude vítaným doplňkem systematických teoretických prací, které nicméně jsou často nedostupné běžnému čtenář, který hledá základní orientaci v problematice neuropsychologie.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.