Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Petr Kaniok: Předsednictví Rady EU

Knihy

Petr Kaniok: Předsednictví Rady EU

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Předsednictví Rady EU - příběh půlstoletí - Petr Kaniok. Předsednictví Rady Evropské unie představuje v posledních letech atraktivní a zajímavé téma výzkumu evropských studií. V zahraniční produkci vyšlo několik textů, jež se této problematice věnovaly, v českém prostředí se tak ovšem nestalo. Výjimku představuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79012

Jaké má kniha
Předsednictví Rady EU
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Kaniok: Předsednictví Rady EU

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 191 Kč

Předsednictví Rady Evropské unie představuje v posledních letech atraktivní a zajímavé téma výzkumu evropských studií. V zahraniční produkci vyšlo několik textů, jež se této problematice věnovaly, v českém prostředí se tak ovšem nestalo. Výjimku představuje pouze sborník autorského kolektivu Ústavu mezinárodních vztahů Jak předsedat Evropské unii? Návrh priorit předsednictví ČR v Radě EU v roce 2009, který se ovšem zaměřuje především na české předsednictví Rady EU. Předsednictví jako takové ovšem představuje » ... a dál?

Produkt Petr Kaniok: Předsednictví Rady EU

Petr Kaniok: Předsednictví Rady EU - parametry

Název produktu: Petr Kaniok: Předsednictví Rady EU
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 191 Kč
Maximální cena: 191 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Předsednictví Rady EU - příběh půlstoletí - Petr Kaniok. Předsednictví Rady Evropské unie představuje v posledních letech atraktivní a zajímavé téma výzkumu evropských studií. V zahraniční produkci vyšlo několik textů, jež se této problematice věnovaly, v českém prostředí se tak ovšem nestalo. Výjimku představuje pouze sborník autorského kolektivu Ústavu mezinárodních vztahů Jak předsedat Evropské unii? Návrh priorit předsednictví ČR v Radě EU v roce 2009, který se ovšem zaměřuje především na české předsednictví Rady EU. Předsednictví jako takové ovšem představuje příběh, který se evropskou integrací vine po celou dobu její existence. Komplexně se jej, se všemi dějovými odbočkami, slepými místy a vyústěními pokouší představit publikace Předsednictví Rady EU: příběh půlstoletí. Kniha je zaměřena nejen na vývoj předsednictví a jeho hlavních funkcí, ale také na zhodnocení jeho přínosu pro evropskou integraci. Kromě teoretických kapitol je předsednictví zpracováno také prostřednictvím případových studií. Součástí publikace je také zhodnocení důsledků případného přijetí Lisabonské smlouvy pro budoucnost předsednictví.Petr Kaniok působí na Katedře mezinárodních vztahů a evropských studií Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity a Institutu pro srovnávací politologický výzkum Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity. Specializuje se na problematiku institucí Evropské unie, euroskepticismus a politické systémy skandinávských států. Předsednictví Rady EU - příběh půlstoletí - Petr Kaniok od nakladatelství v kategorii Politologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz , Druh sortimentu : Kniha, Předsednictví Rady EU příběh půlstoletí, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.