Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Jakeš: Finanční gramotnost pro druhý stupeň ZŠ - Učebnice

Učebnice/Odborná literatura

Petr Jakeš: Finanční gramotnost pro druhý stupeň ZŠ - Učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Finanční gramotnost pro 2. stupeň ZŠ. Finanční gramotnost pro 2. st. ZŠ Petr Jakeš a kolektiv Učebnice seznamuje žáky  2. stupně přístupnou a zábavnou formou s oblastí financí (hospodaření s penězi). Je zpracována v souladu s platným dokumentem vymezujícím vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti.   Učivo je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78614
skladem

Jaké má kniha
Finanční gramotnost pro..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Jakeš: Finanční gramotnost pro druhý stupeň ZŠ - Učebnice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 101 Kč

Učebnice seznamuje žáky přístupnou formou s oblastí financí. Je zpracována v souladu s platným dokumentem vymezujícím vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti. Učivo je rozděleno do tří celků: Peníze ... a dál?

Produkt Petr Jakeš: Finanční gramotnost pro druhý stupeň ZŠ - Učebnice

Petr Jakeš: Finanční gramotnost pro druhý stupeň ZŠ - Učebnice - parametry

Název produktu: Petr Jakeš: Finanční gramotnost pro druhý stupeň ZŠ - Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 101 Kč
Maximální cena: 122 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Finanční gramotnost pro 2. stupeň ZŠ. Finanční gramotnost pro 2. st. ZŠ Petr Jakeš a kolektiv Učebnice seznamuje žáky  2. stupně přístupnou a zábavnou formou s oblastí financí (hospodaření s penězi). Je zpracována v souladu s platným dokumentem vymezujícím vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti.   Učivo je rozděleno do tří celků: Peníze, Hospodaření domácnosti, Finanční produkty. Do učebnice se podařilo zahrnout nejpodstatnější poznatky z finanční oblastí a přotom respektovat věk a možnost žáků 2. stupně.  Hlavním cílem je ukázat možná východiska reálných životních situací, se kterými se v oblasti financí setkáváme, a nalézat jejich vhodná řešení. Učebnice je zaměřena prakticky a tomu odpovídá i zvolený způsob předkládání učiva – nezbytné množství teorie slouží  jako základ k řešení konkrétních příkladů. Učebnice je přehledně zpracovaná, obsahuje grafy, schémata, tabulky, které umožňují danou problematiku lépe pochopit. Učivo bylo ověřeno v pilotní výuce na několika základních školách. Svým pojetím  učebnice i pracovní sešity navazují na podobný projekt pro 1. stupeň ZŠ. kniha, Finanční gramotnost pro druhý stupeň základní školy, Učebnice, Petr Jakeš, FORTUNA Petr JakešOdesíláme 07.05.2014UčebniceFORTUNA 2011Kniha, čeština


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.