Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Hůlka: Přechod práv a povinností zaměstnavatele při změně dodavatele

Učebnice/Odborná literatura

Petr Hůlka: Přechod práv a povinností zaměstnavatele při změně dodavatele

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace pojednává o obecném přechodu práv a povinností z pracovněprávních vztahů při změně zaměstnavatele a detailně rozebírá dopad těchto povinností na zaměstnavatele při změně dodavatele. Obsahuje i příslušnou judikaturu k tématu Výklad platné právní úpravy je v knize „Přechod práv a povinností zaměstnavatele při ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86782
skladem

Jaké má kniha
Přechod práv a povinnos..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Hůlka: Přechod práv a povinností zaměstnavatele při změně dodavatele koupíte i tady

Specifikace Petr Hůlka: Přechod práv a povinností zaměstnavatele při změně dodavatele

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 142 Kč

Publikace pojednává o obecném přechodu práv a povinností z pracovněprávních vztahů při změně zaměstnavatele a detailně rozebírá dopad těchto povinností na zaměstnavatele při změně dodavatele. Obsahuje i příslušnou judikaturu k tématu Výklad platné právní úpravy je v knize „Přechod práv a povinností zaměstnavatele při změně dodavatele“ doplněn rozborem judikatury, zejména Evropského soudního dvora, a zahraničními zkušenostmi. Pro koho je publikace určena? » ... a dál?

Produkt Petr Hůlka: Přechod práv a povinností zaměstnavatele při změně dodavatele

Petr Hůlka: Přechod práv a povinností zaměstnavatele při změně dodavatele - parametry

Název produktu: Petr Hůlka: Přechod práv a povinností zaměstnavatele při změně dodavatele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 142 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace pojednává o obecném přechodu práv a povinností z pracovněprávních vztahů při změně zaměstnavatele a detailně rozebírá dopad těchto povinností na zaměstnavatele při změně dodavatele. Obsahuje i příslušnou judikaturu k tématu Výklad platné právní úpravy je v knize „Přechod práv a povinností zaměstnavatele při změně dodavatele“ doplněn rozborem judikatury, zejména Evropského soudního dvora, a zahraničními zkušenostmi. Využití této knihy Záměrem publikace je velmi podrobným a praktickým způsobem popsat a zhodnotit stávající právní úpravu a aplikovat ji na obchodněprávní změny, které nastávají u zaměstnavatele. Poukazuje přitom na její nesnáze, pokouší se nalézat aplikační řešení za využití příbuzné britské právní úpravy a v závěru volá po legislativní změně, která by tento neutěšený stav odstranila. Pro koho je publikace určena? Tato publikace je vhodná pro všechny, kdo se zabývají pracovněprávními vztahy a aplikují pracovněprávní předpisy, zejména tedy zaměstnavatelům, zaměstnancům, managementu společností, personalistům, mzdovým účetním, osobám profesně aplikujícím právo a mnoha dalším. Platnost publikace Platí i pro rok 2015.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.