Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Petr Hofman, Jaroslav Hrbek, Jan Němeček, Vít Smetana, Stanislav Kokoška, Zdenko Maršálek: Nultá hodina?

Knihy

Petr Hofman, Jaroslav Hrbek, Jan Němeček, Vít Smetana, Stanislav Kokoška, Zdenko Maršálek: Nultá hodina?

Hodnocení: 1x
  • 4

Nultá hodina? – Československo na jaře 1945 ve strategických souvislostech - Petr Hofman, Jaroslav Hrbek, Stanislav Kokoška, Zdenko Maršálek, Jan Němeček, Vít Smetana. Pod vedením Stanislava Kokošky vznikla kolektivní monografie, vracející se s novým pohledem k událostem konce druhé světové války na území ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79577

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Hofman, Jaroslav Hrbek, Jan Němeček, Vít Smetana, Stanislav Kokoška, Zdenko Maršálek: Nultá hodina?

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 199 Kč

Pod vedením Stanislava Kokošky vznikla kolektivní monografie, vracející se s novým pohledem k událostem konce druhé světové války na území Československa. Studie se zabývají otázkami vojensko-strategickými (J. Hrbek), sovětským vlivem na čs. exilovou vládu (J. Němeček), americkou rezignací na postup do Prahy (S. Kokoška), politickými mantinely činnosti československých jednotek ve spojeneckých armádách (Z. Maršálek), represemi vůči ruským emigrantům (P. Hofman); v závěru V. Smetana koriguje "sedm mýtů" o » ... a dál?

Produkt Petr Hofman, Jaroslav Hrbek, Jan Němeček, Vít Smetana, Stanislav Kokoška, Zdenko Maršálek: Nultá hodina?

Petr Hofman, Jaroslav Hrbek, Jan Němeček, Vít Smetana, Stanislav Kokoška, Zdenko Maršálek: Nultá hodina? - parametry

Název produktu: Petr Hofman, Jaroslav Hrbek, Jan Němeček, Vít Smetana, Stanislav Kokoška, Zdenko Maršálek: Nultá hodina?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nultá hodina? – Československo na jaře 1945 ve strategických souvislostech - Petr Hofman, Jaroslav Hrbek, Stanislav Kokoška, Zdenko Maršálek, Jan Němeček, Vít Smetana. Pod vedením Stanislava Kokošky vznikla kolektivní monografie, vracející se s novým pohledem k událostem konce druhé světové války na území Československa. Studie se zabývají otázkami vojensko-strategickými (J. Hrbek), sovětským vlivem na čs. exilovou vládu (J. Němeček), americkou rezignací na postup do Prahy (S. Kokoška), politickými mantinely činnosti československých jednotek ve spojeneckých armádách (Z. Maršálek), represemi vůči ruským emigrantům (P. Hofman); v závěru V. Smetana koriguje "sedm mýtů" o osvobození Československa. Přínosem knihy je vřazení těchto dějů do evropského kontextu, v němž se začínalo rýsovat bipolární dělení světa. Na relativně malé ploše je zde opravován a doplňován novým materiálem dřívější ustálený, mnohdy tendenční výklad, deformující vidění našich dějin. Kromě dokumentárních fotografií nabízí kniha také řadu relevantních archivních materiálů. Nultá hodina? – Československo na jaře 1945 ve strategických souvislostech - Petr Hofman, Jaroslav Hrbek, Stanislav Kokoška, Zdenko Maršálek, Jan Němeček, Vít Smetana od nakladatelství Euroslavica v kategorii | Historie a military za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.