Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Herle, Ivana Kuklová: Dermatovenerologie pro všeobecné praktické lékaře

Učebnice/Odborná literatura

Petr Herle, Ivana Kuklová: Dermatovenerologie pro všeobecné praktické lékaře

Hodnocení: 1x
  • 4

Dermatovenerologie pro všeobecné praktické lékaře - Kuklová Ivana, Herle Petr. V příručce jsou zpracována nejčastější dermatovenerologická onemocnění, s nimiž se všeobecní praktičtí lékaři setkávají ve svých ordinacích. Popsány jsou parazitózy, bakteriální, virová a mykotická onemocnění kůže, dále akné, rosacea, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78614
skladem

Jaké má kniha
Dermatovenerologie pro ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Herle, Ivana Kuklová: Dermatovenerologie pro všeobecné praktické lékaře koupíte i tady

Specifikace Petr Herle, Ivana Kuklová: Dermatovenerologie pro všeobecné praktické lékaře

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 275 Kč

V pořadí druhá brožura z Ediční řady II pro praktické lékaře. Obsahuje nejčastější onemocnění s nimiž se VPL setkávají ve své praxi z oboru dermatovenerologie. Veškerá témata vycházejí z požadavků vše ... a dál?

Produkt Petr Herle, Ivana Kuklová: Dermatovenerologie pro všeobecné praktické lékaře

Petr Herle, Ivana Kuklová: Dermatovenerologie pro všeobecné praktické lékaře - parametry

Název produktu: Petr Herle, Ivana Kuklová: Dermatovenerologie pro všeobecné praktické lékaře
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 275 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 124 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dermatovenerologie pro všeobecné praktické lékaře - Kuklová Ivana, Herle Petr. V příručce jsou zpracována nejčastější dermatovenerologická onemocnění, s nimiž se všeobecní praktičtí lékaři setkávají ve svých ordinacích. Popsány jsou parazitózy, bakteriální, virová a mykotická onemocnění kůže, dále akné, rosacea, psoriáza, ekzémy, prekancerózy a kožní nádory. Do obsahu jsou zařazeny i pohlavní choroby, žilní insuficience a problematika bércových vředů. Z diferenciální diagnostiky je zařazeno téma pruritu. Příručka může sloužit jak pro další vzdělávání lékařů, tak i k přípravě k atestaci v oboru všeobecného lékařství. Publikace je doprovázena barevným obrazovým materiálem. Text je dílem kolektivu autorů z Dermatovenerologické kliniky 1. LF UK a VFN v Praze pod vedením doc. MUDr. Ivany Kuklové, CSc. Obsah: 1. Parazitární infekce 1.1 Scabies (svrab) 1.2 Pediculosis (syn. zavšivení) 1.3 Pulicosis (pokousání blechou) 1.4 Cimicosis (pokousání štěnicí) 1.5 Trombidiasis (srpnová vyrážka) 1.6 Ixodidae (klíšťata) 2. Erysipel, impetigo, furunculosis, folliculitis 2.1 Erysipel 2.2 Impetigo 2.3 Furunculosis 2.4 Folliculitis 3. Mykotická onemocnění kůže 3.1 Dermatomykózy vyvolané dermatofyty 3.2 Povrchové mykózy 3.3 Antimykotická léčba 4. Virové infekce 4.1 Onemocnění vyvolaná virem herpes simplex 4.2 Onemocnění vyvolaná virem varicella-zoster 4.3 Onemocnění vyvolaná poxviry 4.4 Onemocnění vyvolaná papilomaviry 4.5 Onemocnění vyvolaná parvoviry 5. Akné 6. Rosacea 7. Psoriasis (lupénka) 8. Ekzémy 8.1 Seboroická dermatitida (dermatitis seborrhoica) 8.2 Dyshidrotický ekzém (eczema dyshidroticum) 8.3 Numulární ekzém (eczema nummulare) 8.4 Mikrobiální ekzém (eczema microbiale) 8.5 Iritační dermatitida (dermatitits contacta irritativa /toxica/) 8.6 Kontaktní alergický ekzém (eczema contactum allergicum) 8.7 Periorální dermatitida (dermatitis perioralis) 9. Atopická dermatitida 10. Névy 10.1 Névy nemelanocytární 10.2 Melanocytární névy 11. Kožní nádory 11.1 Benigní kožní nádory 11.2 Prekancerózy 11.3 Maligní kožní nádory 12. Sexuálně přenosná onemocnění v přehledu 12.1 Syfilis (příjice, lues) 12.2. Gonorea – kapavka (gonorrhoea) 12.3. Chlamydiové infekce 13. Pruritus (svědění) 14. Chronická venózní insuficience, varikózní dermatitis 15. Bércový vřed (ulcus cruris venosum) Dermatovenerologie pro všeobecné praktické lékaře - Kuklová Ivana, Herle Petr od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Dermatovenerologie pro všeobecné praktické lékaře - Kuklová Ivana;Herle Petr. V pořadí druhá brožura z Ediční řady II pro praktické lékaře.

Obsahuje nejčastější onemocnění s nimiž se VPL setkávají ve své

praxi z oboru dermatovenerologie.Veškerá témata vycházejí z

požadavků všeobecných praktických lékařů, které jsme získali na

základě hloubkového terenního průzkumu.Díky spolupráci editora z

řad praktických lékařů se specialisty z daného oboru, jsou

publikace určené přímo na míru všeobecnému praktickému lékaři.Cena

publikace je 499 Kč (včetn


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.