Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Herle: Chirurgie pro všeobecné praktické lékaře

Učebnice/Odborná literatura

Petr Herle: Chirurgie pro všeobecné praktické lékaře

Hodnocení: 1x
  • 4

Příručka soustřeďuje témata z chirurgie zpracovaná tak, aby se co nejvíce přiblížila realitě praxe všeobecného praktického lékaře. Jejím úkolem je sloužit ke včasné a správné diagnostice, eventuálně k vyslovení podezření a včasnému odeslání pacienta na chirurgické pracoviště. Také proto je větší pozornost věnována ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Herle: Chirurgie pro všeobecné praktické lékaře koupíte i tady

Specifikace Petr Herle: Chirurgie pro všeobecné praktické lékaře

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 283 Kč

Příručka soustřeďuje témata z chirurgie zpracovaná tak, aby se co nejvíce přiblížila realitě praxe všeobecného praktického lékaře. Jejím úkolem je sloužit ke včasné a správné diagnostice, eventuálně k vyslovení podezření a včasnému odeslání pacienta na chirurgické pracoviště. Také proto je větší pozornost věnována náhlým příhodám břišním. Dále je zpracována traumatologie, problematika chronické rány, ale také například popis předoperačních vyšetření anebo prevence pooperační trombózy. Stranou nezůstávají ani » ... a dál?

Produkt Petr Herle: Chirurgie pro všeobecné praktické lékaře

Petr Herle: Chirurgie pro všeobecné praktické lékaře - parametry

Název produktu: Petr Herle: Chirurgie pro všeobecné praktické lékaře
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 283 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 116 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příručka soustřeďuje témata z chirurgie zpracovaná tak, aby se co nejvíce přiblížila realitě praxe všeobecného praktického lékaře. Jejím úkolem je sloužit ke včasné a správné diagnostice, eventuálně k vyslovení podezření a včasnému odeslání pacienta na chirurgické pracoviště. Také proto je větší pozornost věnována náhlým příhodám břišním. Dále je zpracována traumatologie, problematika chronické rány, ale také například popis předoperačních vyšetření anebo prevence pooperační trombózy. Stranou nezůstávají ani novější metody, jako je jednodenní chirurgie a laparoskopické operace. Publikaci sepsal kolektiv specialistů za spolupráce praktického lékaře a odborného editora MUDr. Petra Herleho. Obsah: 1. Rána, vulnus 2. Fraktury horní končetiny

3. Fraktury dolní končetiny

4. Zlomeniny páteře

5. Zlomeniny žeber

6. Kraniocerebrální poranění

7. Polytraumata

8. Termický úraz v ambulanci praktického lékaře

9. Náhlé příhody břišní

10. Kýla (průtrž), hernia

11. Jednodenní chirurgie (JPL) 12. Specifické problémy laparoskopických operací

13. Chronické rány

14. Předoperační vyšetření, racionální indikace

15. Pooperační prevence trombembolické nemoci V pořadí první brožura z Ediční řady III pro všeobecné praktické lékaře.

Obsahuje nejčastější onemocnění s nimiž se VPL setkávají ve své praxi z oboru chirurgie.

Veškerá témata vycházejí z požadavků všeobecných praktických lékařů, které jsme získali na základě hloubkového terénního průzkumu.

Díky spolupráci editora z řad praktických lékařů se specialisty z daného oboru, jsou publikace určené přímo na míru všeobecnému praktickému lékaři.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.