Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Kuchařky » Srovnání cen Petr Havlíček, Petra Lamschová: Jde to i bez pšenice

Kuchařky

Petr Havlíček, Petra Lamschová: Jde to i bez pšenice

Hodnocení: 2x
  • 4

Autorská dvojice Petra Lamschová a Petr Havlíčekpřichází s novou knihou Jde to i bez pšenice. Popis Je to jen móda, nebo nutnost současné doby? Musíme ze svého jídelníčku vyloučit pšenici (tedy lepek), aby nám bylo lépe? Zhubneme? Budeme mít více energie? Na tyto a další otázky opět odpoví výživový poradce Petr ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.835
skladem

Jaké má kniha
Jde to i bez pšenice
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Havlíček, Petra Lamschová: Jde to i bez pšenice koupíte i tady

Specifikace Petr Havlíček, Petra Lamschová: Jde to i bez pšenice

Kategorie Kuchařky
Nejnižší cena 94 Kč

Autorská dvojice Petra Lamschová a Petr Havlíček přichází s novou knihou Jde to i bez pšenice. ... a dál?

Produkt Petr Havlíček, Petra Lamschová: Jde to i bez pšenice

Petr Havlíček, Petra Lamschová: Jde to i bez pšenice - parametry

Název produktu: Petr Havlíček, Petra Lamschová: Jde to i bez pšenice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 94 Kč
Maximální cena: 230 Kč
Ušetríte až: 136 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autorská dvojice Petra Lamschová a Petr Havlíčekpřichází s novou knihou Jde to i bez pšenice. Popis Je to jen móda, nebo nutnost současné doby? Musíme ze svého jídelníčku vyloučit pšenici (tedy lepek), aby nám bylo lépe? Zhubneme? Budeme mít více energie? Na tyto a další otázky opět odpoví výživový poradce Petr Havlíček a společně s Petrou Lamschovou přidají také spoustu kvalitních, zajímavých, jednoduchých a hlavně rychlých receptů, které vám budou chutnat. Jednoduše: Jde to i bez pšenice!

Úryvek z úvodu:

Proč jsme se rozhodli napsat tuhle knihu? Nechtěli jsme bezhlavě podlehnout módním trendům, které v současné době velí: "Vynechte pšenici, bude vám lépe, zhubnete, budete zdravější." Naopak, snažili jsme se být objektivní. Ptát se, proč je dobré pšenici jíst a v jakém připadě je dobré ji vynechat. Chtěli jsme uvést na pravou míru, kdy jen vynechat pšenici a kdy je nutné si dávat pozor na lepek, odpověděli jsme na otázku, jaký je rozdíl mezi alergií a intolerancí, co v případě vynechání pšenice z jídelníčku můžete vlastně jíst.

Zkrátka snažili jsme se tento fenomén doby ukázat z našeho pohledu. Nejsme lékařskou publikací. Odpovídáme na otázky, na které jsme sami hledaji odpovědi, protože nám na základě vědeckých testů vyšlo, že máme na pšenici intoleranci. Tudíž bychom ji ve svém jídelníčku měli vynechat. jak se s tím poprali, jak se nám změnil jídelníček, na jaké vychytávky jsme přišli a jaké potraviny do svého jídelníčku zařadili, zjistíte třeba v naší knize.

Počet stran: 144

Rozměry: 140 x 210 mm

Vazba: vázaná Další sdělení V naší nabídce naleznete také další zdravé kuchařky.

Další informace o knize Jde to i bez pšenice naleznete v článku Jde to i bez pšenice – Otázky a odpovědi. Autorsk dvojice Petra Lamschov a Petr Havl ček přich z s novou řadou lifestylov ch kuchařek. Opět půjde o zdrav j dlo a spoustu zodpovězen ch ot zek, tipů a rad, ale tak tabu. Prvn d l se bude točit okolo p enice. Je to jen m da, nebo nutnost současn doby? Mus me ze sv ho j deln čku vyloučit p enici (tedy lepek), aby n m bylo l pe? Zhubneme? Budeme m t v ce energie? Na tyto a dal ot zky opět odpov v živov poradce Petr Havl ček a společně s Petrou Lamschovou přidaj tak spoustu kvalitn ch, zaj mav ch, jednoduch ch a hlavně rychl ch receptů, kter v m budou chutnat. Jednodu e: Jde to i bez p enice!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.