Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Hampel, Ivo Walder: Zákon o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob

Učebnice/Odborná literatura

Petr Hampel, Ivo Walder: Zákon o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob

Hodnocení: 1x
  • 4

Zákon o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob - Petr Hampel, Ivo Walder . Problematika evidence právnických osob soukromého práva byla dosud obsažena v několika předpisech (zejm. v obchodním zákoníku). Při rekodifikaci občanského a obchodního práva byla tato matérie vyčleněna do samostatného předpisu, a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Hampel, Ivo Walder: Zákon o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob koupíte i tady

Specifikace Petr Hampel, Ivo Walder: Zákon o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 546 Kč

Problematika evidence právnických osob soukromého práva byla dosud obsažena v několika předpisech (zejm. v obchodním zákoníku). Při rekodifikaci občanského a obchodního práva byla tato matérie vyčle ... a dál?

Produkt Petr Hampel, Ivo Walder: Zákon o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob

Petr Hampel, Ivo Walder: Zákon o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob - parametry

Název produktu: Petr Hampel, Ivo Walder: Zákon o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 546 Kč
Maximální cena: 699 Kč
Ušetríte až: 153 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zákon o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob - Petr Hampel, Ivo Walder . Problematika evidence právnických osob soukromého práva byla dosud obsažena v několika předpisech (zejm. v obchodním zákoníku). Při rekodifikaci občanského a obchodního práva byla tato matérie vyčleněna do samostatného předpisu, a to zákona č. 304/2013 Sb., o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob. Nová úprava platí pro všech šest veřejných rejstříků – spolkový rejstřík, nadační rejstřík, rejstřík ústavů, rejstřík společenství vlastníků jednotek, obchodní rejstřík a rejstřík obecně prospěšných společností, normuje základní principy jejich vedení, jakož i řízení ve věcech veřejných rejstříků. Komentář podrobně vysvětluje praktické problémy, které mohou v souvislosti se zápisem do veřejného rejstříku nastat. Zahrnuje konkrétní řešení, opírající se o standardní výkladové postupy; součástí je i judikatura soudů vyšších stupňů použitelná i po nabytí účinnosti uvedeného zákona. Tato publikace je první svého druhu věnující se uceleně tématu veřejných rejstříků a bude jistě cenným zdrojem informací pro soudce, advokáty, podnikatele i ostatní subjekty povinně ve veřejných rejstřících evidované. Zákon o veřejných rejstřících právnických a fyzických osob - Petr Hampel, Ivo Walder od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.