Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Petr Gola: Cvičíme s matikou - Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu

Knihy

Petr Gola: Cvičíme s matikou - Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Cvičíme s matikou - Petr Gola. Kniha obsahuje: - vzorově řešené typové úlohy - zadání dalších úloh (s možností ověření správnosti výpočtů) Sbírka se zaměřuje na tyto oblasti: procenta číselný poměr slovní úlohy, úlohy o pohybu přímá a nepřímá úměrnost čísla v příkladech obvod a obsah rovinného útvaru objem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Cvičíme s matikou - Záb..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Gola: Cvičíme s matikou - Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu koupíte i tady

Specifikace Petr Gola: Cvičíme s matikou - Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 44 Kč

Publikace je zpracována jako sbírka matematických úloh se sportovní tematikou. Vzhledem k jejímu obsahu a vlastnímu zpracování se jedná o netradiční zpřístupnění matematiky (nejen) sportovně zaměřeným žákům ZŠ. Sbírka pokrývá všechny důležité partie školské matematiky, a může tak dobře posloužit i jako doplňkovýstudijní materiál k učebnicím pro žáky závěrečných ročníků ZŠ. ... a dál?

Produkt Petr Gola: Cvičíme s matikou - Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu

Petr Gola: Cvičíme s matikou - Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu - parametry

Název produktu: Petr Gola: Cvičíme s matikou - Zábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. třídu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 44 Kč
Maximální cena: 53 Kč
Ušetríte až: 9 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Cvičíme s matikou - Petr Gola. Kniha obsahuje: - vzorově řešené typové úlohy - zadání dalších úloh (s možností ověření správnosti výpočtů) Sbírka se zaměřuje na tyto oblasti: procenta číselný poměr slovní úlohy, úlohy o pohybu přímá a nepřímá úměrnost čísla v příkladech obvod a obsah rovinného útvaru objem a povrch tělesa goniometrické funkce v trojúhelníku základy statistiky Publikace Cvičíme s matikou je zpracována jako sbírka matematických úloh se sportovní tematikou. S ohledem na její obsah, ale i vlastní zpracování, ji můžeme považovat za zcela výjimečnou snahu o netradiční zpřístupnění matematiky (nejen) pro sportovně zaměřené žáky našich základních škol. Sbírka přitom pokrývá všechny důležité partie školské matematiky a může tak dobře posloužit i jako doplňkový studijní materiál k učebnicím a dalším učebním textům především pro žáky závěrečných ročníků základních škol – zejména pak žákům závěrečného ročníku základních škol v rámci jejich přípravy před přijímacími zkouškami na střední školy. RNDr. Jaroslav Švrček, CSc. Přírodovědecká fakulta UP v Olomouci O autorovi: Petr Gola (1978) je absolvent bakalářského studia na VŠE v Praze. Profesně působil jako účetní-ekonom nebo finanční controler. Dlouhodobě se věnuje publikační činnosti s ekonomickým zaměřením. Pro finanční server FinExpert napsal více než 400 článků. Na internetu pravidelně publikuje na serveru Finance.cz nebo přispívá svými blogy (Účetní kavárna, Daňaři on-line). Články uveřejňuje i v odborných tištěných časopisech (Daně a právo v praxi, Práce a mzda, Lobby a další). Knihu Cvičíme s matematikou napsal pro své děti a pro žáky ZŠ. Jako ekonom si myslí, že děti, které zvládnou matematiku, se v dospělosti nedostanou do finančních problémů špatným hospodařením nebo uzavřením nevýhodných finančních produktů. Jako sportovec chce matematiku zatraktivnit i dětem, které jsou raději na hřišti než v lavici. Publikace: Cvičíme s matikou - Petr Gola. Petr GolaZábavné příklady se sportovní tematikou pro 8. až 9. tříduCPress 2010, edice Hravá vědaKniha, čeština, 80 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.