MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Petr Frank: Svlečeni bohyněmi

Ostatní z kategorie knihy

Petr Frank: Svlečeni bohyněmi cena od 0 Kč

Petr Frank: Svlečeni bohyněmi

Hodnocení: 1x
  • 4

Svlečeni bohyněmi - Petr Frank. Rozsáhlý milostný příběh započíná na zámku bavorského vévody Maxe Wittelsbacha v Possenhofenu. Maxovu dceru Sisi, pozdější rakouskou císařovnu, zde poznáváme jako patnáctiletou dívku vymaňující anglickou přítelkyni z milostných nesnází. Vévoda Max Wittelsbach, literát, donchuán a ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Petr Frank: Svlečeni bohyněmi - parametry

Název produktu: Petr Frank: Svlečeni bohyněmi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Svlečeni bohyněmi - Petr Frank. Rozsáhlý milostný příběh započíná na zámku bavorského vévody Maxe Wittelsbacha v Possenhofenu. Maxovu dceru Sisi, pozdější rakouskou císařovnu, zde poznáváme jako patnáctiletou dívku vymaňující anglickou přítelkyni z milostných nesnází. Vévoda Max Wittelsbach, literát, donchuán a cynik, si pohrává s osudy svých blízkých i nejbližších, aby povzbudil inspiraci potřebnou k sepsání divadelních her a románů. Jenže skuteční lidé z masa a kostí vévodovo tvůrčí nadšení nesdílí. Aby se vymanili z nebezpečných situací, které na ně vévoda nastražil, jsou nuceni vzdávat se svobody, milostného štěstí i svého života. Děj románu o životních předurčenostech, osudových ženách a odvážných mužích se vrcholí na barikádách před Berlínským zámkem, v zámku Sanssouci a na hradě bavorského krále v Hohenschwangau. Po bitvě u Hradce Králové v roce 1866 se románoví hrdinové usazují v českých zemích, ale ani zde jim osudové předurčenosti nedopřejí klidu. Autobiografický román zasahující až do dnešních dnů okouzluje napětím, dějovými zvraty i originalitou beletristického zpracování. Svlečeni bohyněmi - Petr Frank od nakladatelství Dialog v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Podle antické pověsti svlékly tři nejkrásnější bohyně boha války Marta, aby zabránily bitvě mezi svými oblíbenci. Osudové ženy stály za vzestupy a pády hrdinů tohoto románu. Autor knihy Petr Frank, Vydavatelstvo Dialog, Kniha,2011


Recenze Petr Frank: Svlečeni bohyněmi

Aldermon, 24. března 2015


PRO:   poutavý příběh
  zajímavé filozofické úvyhy
PROTI:   se začátku poněkud pomalejší rozjezd

jedna z nejlepších knih, co jsem četla
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Petr Frank: Svlečeni bohyněmi

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.