Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Petr Eisner, Martina Venglářová: Sexualita osob s postižením a znevýhodněním

Knihy naučná literatura

Petr Eisner, Martina Venglářová: Sexualita osob s postižením a znevýhodněním

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Sexualita osob s postižením a znevýhodněním - Příručka pro pracovníky v sociálních službách a zdravotnických zařízeních - Martina Venglářová;Petr Eisner. Kniha nabízí informace k problematice sexuality vybraných skupin klientů sociálních a zdravotních služeb. Popisuje základní principy lidské sexuality, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Sexualita osob s postiž..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Eisner, Martina Venglářová: Sexualita osob s postižením a znevýhodněním koupíte i tady

Specifikace Petr Eisner, Martina Venglářová: Sexualita osob s postižením a znevýhodněním

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 138 Kč

Kniha nabízí informace k problematice sexuality vybraných skupin klientů sociálních a zdravotních služeb. Popisuje základní principy lidské sexuality, specifika vývoje a především omezenou možnost ... a dál?

Produkt Petr Eisner, Martina Venglářová: Sexualita osob s postižením a znevýhodněním

Petr Eisner, Martina Venglářová: Sexualita osob s postižením a znevýhodněním - parametry

Název produktu: Petr Eisner, Martina Venglářová: Sexualita osob s postižením a znevýhodněním
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 247 Kč
Ušetríte až: 109 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Sexualita osob s postižením a znevýhodněním - Příručka pro pracovníky v sociálních službách a zdravotnických zařízeních - Martina Venglářová;Petr Eisner. Kniha nabízí informace k problematice sexuality vybraných skupin klientů sociálních a zdravotních služeb. Popisuje základní principy lidské sexuality, specifika vývoje a především omezenou možnost sexuálních kontaktů u lidí s mentálním postižením či duševním onemocněním. Samotné postižení či onemocnění dává vzniknout řadě problémových situací, jako je nepřiměřené sexuální chování, ohrožení sexuálním násilím či snížená schopnost ovládat své potřeby. Dlouhodobý pobyt v zařízeních komplikuje možnost přirozeného sexuálního chování. Pojednána je i problematika jinak znevýhodněných osob – zejména seniorů v ústavní péči. Autoři nabízejí pohled na specifika problému a v rámci kazuistik ukazují vhodné postupy při řešení často se opakujících situací. Zahrnuty jsou i ukázky postupu sexuální výchovy. Kniha je určena pro pracovníky v sociálních službách a zdravotnických zařízeních, rodiče a příbuzné lidí s postižením a znevýhodněním, studenty.

PhDr. Martina Venglářová má více než dvacetiletou praxi v oblasti duševního zdraví a od roku 2000 se specializuje na oblast sexuologie. Zaměřuje se na práci s lidmi, kteří mají problém v partnerském a sexuálním životě, dále s oběťmi sexuálně motivovaných trestných činů. Od roku 2004 působí jako poradce, lektor a supervizor v oblasti sexuality lidí s duševním onemocněním a mentálním postižením.

Petr Eisner, Dis., pracuje v oblasti sociálních služeb pro lidi s postižením od roku 2001, z toho šest let se věnuje práci se sexualitou lidí s postižením a vzdělávání pracovníků v sociálních službách. V současné době pracuje jako lektor odborných kurzů nejen na téma sexuality a vztahů lidí s postižením a jako poskytovatel odborného poradenství pro uživatele sociálních služeb, rodiče a pracovníky. Je autorem několika odborných pomůcek pro práci se sexualitou u lidí s postižením Publikace: Sexualita osob s postižením a znevýhodněním - Příručka pro pracovníky v sociálních službách a zdravotnických zařízeních - Martina Venglářová;Petr Eisner.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.