Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Čornej: Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy - Středověk a raný novověk

Učebnice/Odborná literatura

Petr Čornej: Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy - Středověk a raný novověk

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy - Středověk a raný novověk - Petr Čornej. Publikace je druhým dílem čtyřdílné řady učebnic pro čtyřletá gymnázia. Je zpracována podle osnov pro čtyřletá gymnázia. Uplatní se ale i na dalších typech škol, neboť v učebnicích je graficky odlišen základní výklad od ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Čornej: Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy - Středověk a raný novověk koupíte i tady

Specifikace Petr Čornej: Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy - Středověk a raný novověk

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 129 Kč

Publikace je druhým dílem čtyřdílné řady učebnic pro čtyřletá gymnázia. Je zpracována podle osnov pro čtyřletá gymnázia. Uplatní se ale i na dalších typech škol, neboť v učebnicích je graficky odlišen ... a dál?

Produkt Petr Čornej: Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy - Středověk a raný novověk

Petr Čornej: Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy - Středověk a raný novověk - parametry

Název produktu: Petr Čornej: Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy - Středověk a raný novověk
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 211 Kč
Ušetríte až: 82 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy - Středověk a raný novověk - Petr Čornej. Publikace je druhým dílem čtyřdílné řady učebnic pro čtyřletá gymnázia. Je zpracována podle osnov pro čtyřletá gymnázia. Uplatní se ale i na dalších typech škol, neboť v učebnicích je graficky odlišen základní výklad od rozšiřujícího textu. Vzhledem k rozvržení učiva s důrazem na nové dějiny umožňuje i dobrou přípravu ke studiu na V.Š. humanitního typu. Podstatnou kvalitou řady je její nepřetíženost fakty a především paralelně vedený výklad obecných i národních dějin od nejstarších dob po současnost. Učebnice obsahují bohatý obrazový materiál, početné dějepisné mapy a náležitý didaktický aparát.Pro nižší ročníky víceletých gymnázií doporučujeme obdobnou řadu pro primu až kvartu. Pro každý ročník je určena rovněž jen jedna učebnice. K těmto učebnicím jsou vydány i pracovní sešity. Informace o nich najdete v nabídce pro Z.Š. Všechny tyto učebnice mají schvalovací doložku MŠMT ČR. Publikace: Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy - Středověk a raný novověk - Petr Čornej. 2. vydání. Turistický průvodce po Bali a Lomboku je vynikající společník pro návštěvníky nejkrásnějšího z indonéských ostrovů. Stručný obsah průvodce: Základní informace, doprava, víza a právní předpisy, výdaje, peníze, banky, nepředvídané události, policie, ubytování, jídlo a pití, očkování, smlouvání, pošty, telefony, sport… Podrobný popis pamětihodností, přírodních krás, chrámů na vrcholcích kopců i nádherných korálových pláží. Praktické informace o tom, kde surfovat, potápět se, kam si zajít na výlet nebo zajet na kole, jak se dostat do spolku Gunung Rinjani a kde jsou nejkrásnější procházky rýžovými poli. Kompletní seznam restaurací s místními specialitami a ubytování - od laciných penzionů po pětihvězdičkové hotely. Zasvěcené informace o kultuře. Rady, kam se zajít podívat na tradiční tance nebo kde nejlépe nakoupit. Bonus tvoří multimediální DVD. Dějepis 2 pro gymnázia 2.v. - Středověk a raný novověk - SPN-pedagogické nakladatelství - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přeba Petr ČornejStředověk a raný novověkSPN-pedagogické nakladatelství 2009Kniha, čeština, 160 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.