Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Petr Čermák: Fonetika a fonologie současné španělštiny

Knihy

Petr Čermák: Fonetika a fonologie současné španělštiny

Hodnocení: 1x
  • 4

Fonetika a fonologie současné španělštiny - Petr Čermák, Výrazně přepracované a rozšířené vydání textu publikovaného poprvé v roce 2005 reaguje na nejnovější vývoj v oboru, zejména pak na sérii normotvorných gramatických příruček vydaných španělskou Královskou akademií v letech 2009–2011. Text je primárně určen ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Fonetika a fonologie so..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Čermák: Fonetika a fonologie současné španělštiny koupíte i tady

Specifikace Petr Čermák: Fonetika a fonologie současné španělštiny

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 123 Kč

Cílem učebního textu, určeného studentům španělské filologie, je seznámit se základy fonetiky a fonologie španělštiny. Pozornost je věnována i vztahu mezi mluvenou a psanou podobou současné španělštin ... a dál?

Produkt Petr Čermák: Fonetika a fonologie současné španělštiny

Petr Čermák: Fonetika a fonologie současné španělštiny - parametry

Název produktu: Petr Čermák: Fonetika a fonologie současné španělštiny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 123 Kč
Maximální cena: 285 Kč
Ušetríte až: 162 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Fonetika a fonologie současné španělštiny - Petr Čermák, Výrazně přepracované a rozšířené vydání textu publikovaného poprvé v roce 2005 reaguje na nejnovější vývoj v oboru, zejména pak na sérii normotvorných gramatických příruček vydaných španělskou Královskou akademií v letech 2009–2011. Text je primárně určen studentům španělské filologie a seznamuje je se základy fonetiky a fonologie španělštiny. Pozornost je věnována i vztahu mezi mluvenou a psanou podobou současné španělštiny. Popis fonetického a fonologického systému, vycházející z artikulačních i akustických výzkumů, přihlíží i ke zvláštnostem jednotlivých regionálních a sociálních variant španělštiny a důsledně odráží aktuální stav vědění v oboru. z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Španělský jazyk od Karolinum naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Fonetika a fonologie současné španělštiny - Petr Čermák, Cílem učebního textu, určeného studentům španělské filologie, je seznámit se základy fonetiky a fonologie španělštiny. Pozornost je věnována i vztahu mezi mluvenou a psanou podobou současné španělštiny. Obsah: grafický zápis zvukové podoby jazyka, tvoření, přenos a percepce řeči, hlásky a jejich klasifikace, ortoepie současné španělštiny, výslovnostní zvláštnosti americké španělštiny, fonetické jednotky řeči a jejich dělení, suprasegmentální prostředky, fonologie, pravopis. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Literární vědy od Karolinum naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.