Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Broža Pracujeme ve Windows XP II.

Učebnice/Odborná literatura

Petr Broža Pracujeme ve Windows XP II.

Hodnocení: 1x
  • 4

Stále ještě neovládáte počítač? Potřebujete si osvojit vám neznámý program? Připadají vám všechny ostatní počítačové knihy odborné, nesrozumitelné a drahé? Série „Jak na počítač“ vám pomůže nejlépe! Trpělivě vysvětlující špičkoví autoři i výborný výtvarník ukázali nejkratší cestu k počítači již statisícům obyčejných ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78902

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Broža Pracujeme ve Windows XP II.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 58 Kč

S příručkou z populární edice „Jak na počítač“, určené pro všechny obyčejné uživatele, udržíte svůj počítač v kondici, zabezpečený a v souladu s dobou! Naučíte se např. přizpůsobovat prostředí Windows vašemu vkusu a pracovním požadavkům, instalovat ovladače nových zařízení, přidávat a odebírat programy, konfigurovat tiskárnu, připojit se k Internetu či řešit základní problémy se systémem. ... a dál?

Produkt Petr Broža Pracujeme ve Windows XP II.

Petr Broža Pracujeme ve Windows XP II. - parametry

Název produktu: Petr Broža Pracujeme ve Windows XP II.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 58 Kč
Maximální cena: 70 Kč
Ušetríte až: 12 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Stále ještě neovládáte počítač? Potřebujete si osvojit vám neznámý program? Připadají vám všechny ostatní počítačové knihy odborné, nesrozumitelné a drahé? Série „Jak na počítač“ vám pomůže nejlépe! Trpělivě vysvětlující špičkoví autoři i výborný výtvarník ukázali nejkratší cestu k počítači již statisícům obyčejných uživatelů. Bohaté ilustrace a barevný tisk zpřehlední vaši práci – snáze se vyznáte v problematice, snáze pochopíte, co kniha vysvětluje. Kroužková vazba vám umožní mít knihy otevřené při práci vedle klávesnice i obrazovky. V inovované, aktualizované a doplněné edici zůstávají příručky „Jak na počítač“ nadále vlídné, srozumitelné a názorné, nyní navíc ještě přehlednější! Přizpůsobujeme prostředí Windows svému vkusu a pracovním požadavkům, instalujeme ovladače nových zařízení, přidáváme a odebíráme programy, konfigurujeme tiskárnu, připojujeme se k Internetu, řešíme základní problémy se systémem... Udržte svůj počítač v kondici, zabezpečený a v souladu s dobou!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.