Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Petr Bouček: Diabetická nefropatie - Průvodce ošetřujícího lékaře

Knihy naučná literatura

Petr Bouček: Diabetická nefropatie - Průvodce ošetřujícího lékaře

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Diabetická nefropatie - Průvodce ošetřujícího lékaře - Petr Bouček. V současné době je v rozvinutých zemích (včetně České republiky) diabetická nefropatie spolu s dalšími typy postižení ledvin u nemocných s diabetem hlavní příčinou chronického selhání ledvin. Včasný záchyt tohoto onemocnění a správně prováděná ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Diabetická nefropatie -..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Petr Bouček: Diabetická nefropatie - Průvodce ošetřujícího lékaře koupíte i tady

Specifikace Petr Bouček: Diabetická nefropatie - Průvodce ošetřujícího lékaře

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 116 Kč

V současné době je v rozvinutých zemích (včetně České republiky) diabetická nefropatie spolu s dalšími typy postižení ledvin u nemocných s diabetem hlavní příčinou chronického selhání ledvin. Včasný z ... a dál?

Produkt Petr Bouček: Diabetická nefropatie - Průvodce ošetřujícího lékaře

Petr Bouček: Diabetická nefropatie - Průvodce ošetřujícího lékaře - parametry

Název produktu: Petr Bouček: Diabetická nefropatie - Průvodce ošetřujícího lékaře
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 116 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Diabetická nefropatie - Průvodce ošetřujícího lékaře - Petr Bouček. V současné době je v rozvinutých zemích (včetně České republiky) diabetická nefropatie spolu s dalšími typy postižení ledvin u nemocných s diabetem hlavní příčinou chronického selhání ledvin. Včasný záchyt tohoto onemocnění a správně prováděná terapie, především pak léčba hypertenze a dobré vyrovnání diabetu, umožňují zpomalit a v některých případech dokonce zastavit jeho vývoj a zároveň i snížit riziko dalších průvodních komplikací, zejména cévních. Kniha je určena všem lékařům zabývajícím se péčí o nemocné s diabetem, především diabetologům, nefrologům, internistům, kardiologům a praktickým lékařům. Diabetická nefropatie - Průvodce ošetřujícího lékaře - Petr Bouček od nakladatelství Maxdorf s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace mapuje problematiku estrogenního nadbytu a onemocnění, která jsou jeho důsledkem. Vznik a rozvoj těchto patologií ovlivňuje nejenom endogenní hormonální stimulace, ale také exogenní látky. Zde se významně uplatňují farmaka, ale i vliv environmentálních estrogenů, tzv. endokrinních disruptorů. Jedná se o syntetické látky, které účinkují jako hormony v endokrinní regulaci a narušují tak fyziologické funkce. Jejich rozšíření v okolním prostředí je způsobené především průmyslovou činností. V této souvislosti se musíme zabývat i vlivem těchto látek na reprodukční zdraví muže. Jedná se především o ovlivnění spermatogeneze a popřípadě i o poruchy vývoje mužských pohlavních orgánů. Lze se domnívat, že se v budoucnu budeme s touto problematikou setkávat ve zvýšené míře. (průvodce ošetřujícího lékaře)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.