Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Petr Baudyš: Katastr a nemovitosti

Učebnice/Odborná literatura

Petr Baudyš: Katastr a nemovitosti

Hodnocení: 6x
  • 3.16667

Publikace: Katastr a nemovitosti, 2. vydání - Baudyš Petr. Již druhé, aktualizované vydání publikace poskytuje čtenáři obraz o celé šíři problémů vztahujících se k právním vztahům k nemovitostem a ke katastru nemovitostí. Seznámí čtenáře s historií právních vztahů k nemovitostem, se současnou právní úpravou i s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Petr Baudyš: Katastr a nemovitosti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 391 Kč

Již druhé, aktualizované vydání publikace poskytuje čtenáři obraz o celé šíři problémů vztahujících se k právním vztahům k nemovitostem a ke katastru nemovitostí. Seznámí čtenáře s historií právních v ... a dál?

Produkt Petr Baudyš: Katastr a nemovitosti

Petr Baudyš: Katastr a nemovitosti - parametry

Název produktu: Petr Baudyš: Katastr a nemovitosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 391 Kč
Maximální cena: 395 Kč
Ušetríte až: 4 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.16667
Podrobný popis:

Publikace: Katastr a nemovitosti, 2. vydání - Baudyš Petr. Již druhé, aktualizované vydání publikace poskytuje čtenáři obraz o celé šíři problémů vztahujících se k právním vztahům k nemovitostem a ke katastru nemovitostí. Seznámí čtenáře s historií právních vztahů k nemovitostem, se současnou právní úpravou i s možným budoucím vývojem v této oblasti. Jsou zde uvedeny odpovědi na praktické otázky z katastrálního práva, občanského práva, z práva o vlastnictví bytů, návod jak podávat žaloby v případě sporu o nemovitosti. Autor vychází ze své dosavadní praxe v oboru a nevyhýbá se proto ani otázkám, jejichž řešení nebývá vždy jednoznačné. Kniha je nepostradatelnou pomůckou zejména pro pracovníky katastrálních úřadů, realitních kanceláří, soudce, notáře, advokáty, správce konkursní podstaty, zaměstnance bank a stavebních spořitelen. Ujít pozornosti by však neměla ani daňovým poradcům, správcům nemovitého majetku a studentům právnických i jiných společenskovědních a ekonomických fakult. Publikace: Katastr a nemovitosti, 2. vydání - Baudyš Petr. Katastr a nemovitosti 2.v.PP70 - Edice: Beckovy příručky pro právní praxi - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu l Petr BaudyšC.H.BECK 2010, edice Beckovy příručky pro právní praxiKniha, čeština, 292 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.