Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Peter Tremayne: Ztracený relikviář - Případ sestry Fidelmy

Knihy

Peter Tremayne: Ztracený relikviář - Případ sestry Fidelmy

Hodnocení: 1x
  • 4

Román představuje klasické dílo americké utopické literatury, jímž se inspiroval George Orwell při psaní svého ""1948"". ""Železná pata"" (197) zachycuje formou zápisků ženy amerického revolucionáře, publikovaných pomyslně kolem roku 26, obraz sociálních otřesů v USA na začátku ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Peter Tremayne: Ztracený relikviář - Případ sestry Fidelmy koupíte i tady

Specifikace Peter Tremayne: Ztracený relikviář - Případ sestry Fidelmy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 205 Kč

Ještě nikdy nebyla sestra Fidelma vystavena tak velkému nebezpečí, hrozícímu ztrátou osobní svobody, jak ve Ztraceném relikviáři. Však také ještě nikdy nebyla tak daleko od domova, od rodného Irska, j ... a dál?

Produkt Peter Tremayne: Ztracený relikviář - Případ sestry Fidelmy

Peter Tremayne: Ztracený relikviář - Případ sestry Fidelmy - parametry

Název produktu: Peter Tremayne: Ztracený relikviář - Případ sestry Fidelmy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 205 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 93 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Román představuje klasické dílo americké utopické literatury, jímž se inspiroval George Orwell při psaní svého ""1948"". ""Železná pata"" (197) zachycuje formou zápisků ženy amerického revolucionáře, publikovaných pomyslně kolem roku 26, obraz sociálních otřesů v USA na začátku 2. století. Ústřední postavou je Arnošt Everhard, vůdce povstání proti oligarchii monopolistických korporací Železné patě. Proti oligarchii s jejími žoldáky staví London masu zaměstnanců, neschopnou organizovaného boje. Revolucionáře líčí jako anarchisty z řad intelektuálů, kteří se po zradě odborářských vůdců stahují do podzemí a omezují se na individuální teroristické akce. ""... široké vrstvy obyvatelstva [žily] v přesvědčení, že prostřednictvím voleb vládne státu lid. Ve skutečnosti však byla země ovládána tzv. politickými mašinami. Zpočátku vyžadovali vůdci těchto mašin, aby jim kapitalističtí páni platili těžké peníze za to, že budou prosazovat zákony výhodné pro kapitalisty. Avšak zanedlouho přišli kapitalisté na to, že je přijde levněji, mají-li vlastni politické mašiny a vydržují-li si vlastní vůdce takových mašin."" (případ sestry Fidelmy) Ztracený relikviář - Případ sestry Fidelmy - Tremayne Peter. Ještě nikdy nebyla sestra Fidelma vystavena tak velkému nebezpečí, hrozícímu ztrátou osobní svobody, jak ve Ztraceném relikviáři. Však také ještě nikdy nebyla tak daleko od domova, od rodného Irska, jako tentokrát. Do města Autun na území Burgundska byl svolán velký církevní koncil, který měl učinit konec samostatným křesťanským církvím, zejména pak svobodomyslné církvi keltské, respektující rovné postavení žen, a všechny církve podrobit jednotnému řízení z Říma. Ačkoli byla původně s bratrem Eadulfem povolána do Autunu jako poradce keltské delegace, záhy se museli oba vrátit do role vyšetřovatelů, neboť na místě, kde docházelo k tak velkým názorovým střetům, došlo i na vraždu. A nezůstalo u jedné. Fidelma musí odhalit zlo dřív, než zaplatí životem sama. Ztracený relikviář - Případ sestry Fidelmy - Tremayne Peter od nakladatelství v kategorii Beletrie | Detektivky, Thrillery a Horory | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Příběh z Irska v 7. století je určen všem, kteří si oblíbili historické detektivky se sestrou Fidlemou a bratrem Eadulfem. Autor opět nezapomíná na historické souvislosti z dějin Keltů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.