Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Peter May: Výjimeční lidé

Próza - beletrie

Peter May: Výjimeční lidé

Hodnocení: 1x
  • 5

První díl série Akta Enzo představuje čtenářům učitele biologie Enza Macleoda, který se kvůli odvážné sázce pouští do řešení neobjasněného kriminálního případu. Předmětem sázky se stane deset let stará záhada — zmizení geniálního Jacquese Gaillarda, přednášejícího na elitní francouzské vysoké škole, která vzdělává ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Výjimeční lidé
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Peter May: Výjimeční lidé koupíte i tady

Specifikace Peter May: Výjimeční lidé

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 189 Kč

Sázka odstartuje pátrání biologa v nevyřešených francouzských případech v prvním dílu série Akta Enzo. Deset let stará záhada — zmizení geniálního Jacquese Gaillarda, přednášejícího na elitní francou ... a dál?

Produkt Peter May: Výjimeční lidé

Peter May: Výjimeční lidé - parametry

Název produktu: Peter May: Výjimeční lidé
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 110 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

První díl série Akta Enzo představuje čtenářům učitele biologie Enza Macleoda, který se kvůli odvážné sázce pouští do řešení neobjasněného kriminálního případu.

Předmětem sázky se stane deset let stará záhada — zmizení geniálního Jacquese Gaillarda, přednášejícího na elitní francouzské vysoké škole, která vzdělává budoucí premiéry a prezidenty. Enzo Macleod, který opustil Skotsko i slibnou kariéru ve forenzních vědách a nyní vyučuje biologii ve francouzském Toulouse, si ji nemůže dovolit prohrát. Doufá, že se mu s využitím nových vědeckých metod podaří zjistit, co se s Jacquesem Gaillardem stalo. Enzo přijíždí do Paříže, aby se tu setkal s novinářem Rogerem Raffinem, autorem knihy o sedmi slavných nevyřešených vraždách, mezi něž zařadil i případ Jacquese Gaillarda. Neidentifikovaná lebka v bedně nalezené v pařížských katakombách Enza záhy přivede na stopu rafinovaně ukrytých Gaillardových ostatků.

Peter May (nar. 1951) pochází z Glasgow, nyní žije ve Francii. Pracoval jako novinář a televizní scenárista. V současné době se živí jako spisovatel. Celosvětové renomé mu přinesla šestidílná série čínských thrillerů. V nakladatelství Host již vyšel první díl Pán ohně (1999; česky 2015), stejně jako autorova bestsellerová trilogie z ostrova Lewis, zahrnující romány Skála (2009; česky Host 2013), Muž z ostrova Lewis (2012; česky Host 2014) a Šachové figurky (2013; česky Host 2014). Román Výjimeční lidé (2006) je prvním dílem francouzské série nazvané Akta Enzo.

Série Akta EnzoVýjimeční lidé (2006; Host jaro 2015)The Critic (2007; Host jaro 2016)Blacklight Blue (2008; Host jaro 2017)Freeze Frame (2010; Host podzim 2017)Blowback (2011; Host jaro 2018) Pátrání biologa v prvním dílu série Akta Enzo je odstartováno sázkou. Záhadné zmizení geniálního přednášejícího Gaillarda, který působí na elitní francouzské vysoké škole École nationale d´administration, vychovávající franzoucské premiéry a prezidenty, se stane předmětem sázky. Nynější učitel biologie ve francouzském Toulouse, Enzo Maleod, který opustil Skotsko, ale i rozjetou a slibnou kariéru v oblasti forenzních věd, si nemůže dovolit prohrát. Za použití nových vědeckých metod hodlá odhalit, co se stalo s Jacquesem Gaillardem. A tak se vydává do Paříže, kde se má setkat se slavným novinářem a spisovatelem Rogerem Raffinem. Ten je současně i autorem knihy o sedmi slavných nevyřešených vraždách, mzei které zařadil i záhadnou vraždu Jacquse Gaillarda. Neidentifikovatelná lebka, která je nalezena v katakombách v Paříži, hlavního hrdinu zavede na důležitou stopu, která vede k rafinovaně ukrytým Gaillardovým ostatkům.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.