MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Peter May: Šachové figurky

Próza - beletrie

Peter May: Šachové figurky

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788074912368

Jedna z nejlépe hodnocených kriminálních sérií posledních let je nyní kompletní.  Nový začátek vlije Finu Macleodovi optimismus do žil. Znovu se usadil na ostrově Lewis v souostroví Hebridy, kde kdysi žil jako dítě. Jakožto bývalý policejní detektiv je najat místním majitelem rozsáhlých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73337
skladem

Jaké má kniha
Šachové figurky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Peter May: Šachové figurky

Čerstvá hodnocení Peter May: Šachové figurky

  • 4

Dáda R., 25. listopadu 2015

Ani poslední díl série u mě nepřekonal laťku nastavenou Skálou, ale stále je to špičková záležitost v rámci žánru. Objevují se další, dosud vůbec nezmiňované postavy a epizody z Finova mládí, příběh z minulosti je snad zajímavější než aktuální linie, jen finále mi tentokrát přišlo trošku odbyté.


Specifikace Peter May: Šachové figurky

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 249 Kč

Kniha - Třetí díl jedné z nejlépe hodnocených kriminálních sérií posledních let. - autor Peter May, 270 stran, česky, pevná s přebalem matná. Nový začátek vlije Finu Macleodovi optimismus do žil. Znovu se usadil na ostrově Lewis v souostroví Hebridy, kde kdysi žil jako dítě. Jakožto bývalý policejní detektiv je najat místním majitelem rozsáhlých pozemků coby šéf ostrahy. Pro muže Finových zkušeností by to měl být snadný úkol.Při vyšetřování nezákonné činnosti, k níž na hospodářství dochází, se setkává s místním » ... a dál?

Produkt Peter May: Šachové figurky

Peter May: Šachové figurky - parametry

Název produktu: Peter May: Šachové figurky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 249 Kč
Maximální cena: 296 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jedna z nejlépe hodnocených kriminálních sérií posledních let je nyní kompletní.  Nový začátek vlije Finu Macleodovi optimismus do žil. Znovu se usadil na ostrově Lewis v souostroví Hebridy, kde kdysi žil jako dítě. Jakožto bývalý policejní detektiv je najat místním majitelem rozsáhlých pozemků coby šéf ostrahy. Pro muže Finových zkušeností by to měl být snadný úkol. Při vyšetřování nezákonné činnosti, k níž na hospodářství dochází, se setkává s místním pytlákem Piskořem Macaskillem, se kterým kdysi chodil do školy. Když Fin Piskoře dopadne při pytlačení, stanou se oba svědky bizarního přírodního jevu, při němž se samovolně vyprázdní nedaleké jezero a na jeho dně se objeví malé letadlo s důvěrně známým nápisem na boku. Oba muži vědí, co najdou uvnitř — tělo svého kamaráda, muzikanta Roddyho Mackenzieho, jehož letadlo zmizelo před více než sedmnácti lety. Když Fin v Piskořově tváři zahlédne kromě šoku z pohledu na Roddyho ostatky i něco jiného, zmocní se ho mrazivá předtucha. Fin postupně odhaluje Piskořovo tajemství, není však ani zdaleka připraven na to, že pravda o minulosti může ovlivnit i budoucnost.


Recenze Peter May: Šachové figurky

Dáda R., 25. listopadu 2015Ani poslední díl série u mě nepřekonal laťku nastavenou Skálou, ale stále je to špičková záležitost v rámci žánru. Objevují se další, dosud vůbec nezmiňované postavy a epizody z Finova mládí, příběh z minulosti je snad zajímavější než aktuální linie, jen finále mi tentokrát přišlo trošku odbyté.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Peter May: Šachové figurky

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.