Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Peter Kuhar, Lenka Daňhelová Kuhar: Padesáti hlasy hovořím / S petdeseti glasovi govorim

Knihy

Peter Kuhar, Lenka Daňhelová Kuhar: Padesáti hlasy hovořím / S petdeseti glasovi govorim

Hodnocení: 1x
  • 4

Padesáti hlasy hovořím / S petdeseti glasovi govorim – Antologie současné slovinské poezie (2000-2012) - Lenka Daňhelová Kuhar, Peter Kuhar. Ojedinělá antologie ve dvojjazyčném slovinsko-českém provedení mapuje nejnovější slovinskou poezii přibližně od roku 2000 do současnosti a představuje padesát autorů napříč ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Peter Kuhar, Lenka Daňhelová Kuhar: Padesáti hlasy hovořím / S petdeseti glasovi govorim koupíte i tady

Specifikace Peter Kuhar, Lenka Daňhelová Kuhar: Padesáti hlasy hovořím / S petdeseti glasovi govorim

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 227 Kč

Ojedinělá antologie ve dvojjazyčném slovinsko-českém provedení mapuje nejnovější slovinskou poezii přibližně od roku 2000 do současnosti a představuje padesát autorů napříč generacemi i žánry. Z předkládaného výboru je zřejmé, že slovinská produkce posledního desetiletí je nejen nesmírně bohatá, ale také kvalitní, tematicky i slohově různorodá, poznávající a reflektující život a svět úplně jinak než v dřívějších dobách. "...Ludwig Wittgenstein ve svém Logicko-filosofickém traktátu napsal, že smysl světa » ... a dál?

Produkt Peter Kuhar, Lenka Daňhelová Kuhar: Padesáti hlasy hovořím / S petdeseti glasovi govorim

Peter Kuhar, Lenka Daňhelová Kuhar: Padesáti hlasy hovořím / S petdeseti glasovi govorim - parametry

Název produktu: Peter Kuhar, Lenka Daňhelová Kuhar: Padesáti hlasy hovořím / S petdeseti glasovi govorim
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 227 Kč
Maximální cena: 297 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Padesáti hlasy hovořím / S petdeseti glasovi govorim – Antologie současné slovinské poezie (2000-2012) - Lenka Daňhelová Kuhar, Peter Kuhar. Ojedinělá antologie ve dvojjazyčném slovinsko-českém provedení mapuje nejnovější slovinskou poezii přibližně od roku 2000 do současnosti a představuje padesát autorů napříč generacemi i žánry. Z předkládaného výboru je zřejmé, že slovinská produkce posledního desetiletí je nejen nesmírně bohatá, ale také kvalitní, tematicky i slohově různorodá, poznávající a reflektující život a svět úplně jinak než v dřívějších dobách. "…Ludwig Wittgenstein ve svém Logicko-filosofickém traktátu napsal, že smysl světa leží mimo něj. A tak je to také s poezií - její smysl leží mimo ni samotnou. Touto zásadou jsme se nechali vést při sestavování antologie a používali ji jako měřítko při vybírání z poezie nejen známých, ale také dosud nezavedených autorů." (z doslovu) Padesáti hlasy hovořím / S petdeseti glasovi govorim – Antologie současné slovinské poezie (2000-2012) - Lenka Daňhelová Kuhar, Peter Kuhar od nakladatelství v kategorii Beletrie | Poezie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.