Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Peter Jentschura, Josef Lohkämper: Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin

Knihy

Peter Jentschura, Josef Lohkämper: Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Kniha Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin je dočasně nedostupná. V naší nabídce naleznete také další produkty na překyselení organismu. Kniha Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin pohlíží na nemoc a na zdraví ze zcela nové perspektivy a předkládá k veřejné diskuzi nový pojem civilizatóza. Čtenář pozná ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86673
skladem

Jaké má kniha
Zdraví díky odkyselení ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Peter Jentschura, Josef Lohkämper: Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin koupíte i tady

Specifikace Peter Jentschura, Josef Lohkämper: Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 242 Kč

Tato kniha pohlíží na nemoc a na zdraví ze zcela nové perspektivy a předkládá k veřejné diskuzi nový pojem civilizatóza. Čtenář pozná moderní civilizační nemoci z hlediska tří skupin strukturálních poškození, usazování a vylučování. Předkládaná publikace zároveň nabízí nový pohled na proces léčení a uzdravování. Jedná se o epochální průlom v oblasti zdraví člověka. ... a dál?

Produkt Peter Jentschura, Josef Lohkämper: Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin

Peter Jentschura, Josef Lohkämper: Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin - parametry

Název produktu: Peter Jentschura, Josef Lohkämper: Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 242 Kč
Maximální cena: 332 Kč
Ušetríte až: 90 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Kniha Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin je dočasně nedostupná. V naší nabídce naleznete také další produkty na překyselení organismu.

Kniha Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin pohlíží na nemoc a na zdraví ze zcela nové perspektivy a předkládá k veřejné diskuzi nový pojem civilizatóza. Čtenář pozná moderní civilizační nemoci z hlediska tří skupin strukturálních poškození, usazování a vylučování. Předkládaná publikace zároveň nabízí nový pohled na proces léčení a uzdravování. Jedná se o epochální průlom v oblasti zdraví člověka. Popis Kohopak by nezajímaly otázky typu: Co je to stárnutí? Co je požitek? Proč ženy trpí celulitidou? Proč mužům vypadávají vlasy? K čemu dochází v procesu látkové výměny žen v období menopauzy? Jaká je podstata a příčina moderních civilizačních nemocí? Co je to zdraví? Co je to nemoc? Jak si zachovám své tělo zdravé a krásné? Jak se zbavím usazených škodlivých látek a jak mohu neutralizovat škodlivé kyseliny? Jak se mohu v období těhotenství vyvarovat ztráty zubů, vypadávání vlasů, těhotenských strií, akné nebo hemeroidů? Jak mohu remineralizovat vyprázdněné zásoby minerálních látek v pokožce, v chrupu, nehtech, kostech, cévách atd.?

Až si tuto knihu přečtete, budete se na své tělo dívat poněkud jinýma očima než doposud, na každého jedince budete nahlížet již s nově nabytými znalostmi. Zprostředkovává ohromující a zcela nové poznatky.

Úryvek z úvodu:

Co je to zdraví?

Zdraví těla - to jsou buňky, tkáně, žlázy a orgány bez usazenin, a na druhé straně doplněné zásoby minerálních látek. Plné "sklady" minerálních látek znamenají krásu. Zdraví duše - to je osvobození se od negativních emocí a zřeknutí se předčasného naplnění prožitků inkarnace.

Ve skutečnosti je to v současné době převládající systém, který nám brání v tom, abychom se v plném zdraví, kráse a síle těla i ducha dožili 140 let. Namísto toho nám naděluje konzumní život, na počátku plný závislostí, později plný nemocí a na jeho nehezkém konci nám skýtá možnou sebevraždu, u níž bude už brzy asistovat lékař. (...)

Počet stran: 240

Rozměry: 230 x 170 mm

Vazba: vázaná Další sdělení V naší nabídce naleznete také indikátorové pH papírky, produkty snižující překyselení organismu, a knihy: Pryč s kyselostí (Kurt Tepperwein, Prof.), pH Zázrak Zhubněte odkyselením (Robert O. Young, Ph.D., D.Sc., Shelley Redfordová Youngová, L.M.T.), Odkyselení těla aneb Dokonalý pramen mládí a štíhlosti v 10 krocích (Patrizia Pfisterová), Acidobazická rovnováha (Katrin Koelleová). Další informace o knize Zdraví díky odkyselení a vyloučení škodlivin a o překyselení organismu naleznete v článcích: Nemoci z přemíry škodlivých usazenin jsou civilizační choroby,

Překyselení organismu a zrádnost jeho jednoduchých řešení,

Překyselení organismu = poznámky z praxe,

Překyselení organismu a jiné poznámky z praxe (2. část),

Překyselení dokáže poškodit cokoliv v lidském organismu,

Překyselení z nedostatku kyslíku - nitrobuněčná otrava, za kterou si můžeme sami,

Vyvážená strava - pomoc


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.