Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Peter Janeček, ToyBox: Černá sanitka a jiné děsivé příběhy

Próza - beletrie

Peter Janeček, ToyBox: Černá sanitka a jiné děsivé příběhy

Hodnocení: 1x
  • 4

Černá sanitka a jiné děsivé příběhy je sbírkou 150 současných pověstí, získaných od více než 60 vypravěčů z celé České republiky. Příběhy obsažené v této knize se vypráví jako pravdivé historky při nejrůznějších příležitostech. Svými vypravěči i posluchači jsou obvykle považovány za pravdivé, většinou se má za to, že ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Peter Janeček, ToyBox: Černá sanitka a jiné děsivé příběhy koupíte i tady

Specifikace Peter Janeček, ToyBox: Černá sanitka a jiné děsivé příběhy

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 129 Kč

Černá sanitka a jiné děsivé příběhy je sbírkou 136 současných pověstí, získaných od více než 60 vypravěčů z celé České republiky. Příběhy obsažené v této knize se vypráví jako pravdivé historky při ne ... a dál?

Produkt Peter Janeček, ToyBox: Černá sanitka a jiné děsivé příběhy

Peter Janeček, ToyBox: Černá sanitka a jiné děsivé příběhy - parametry

Název produktu: Peter Janeček, ToyBox: Černá sanitka a jiné děsivé příběhy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 324 Kč
Ušetríte až: 195 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Černá sanitka a jiné děsivé příběhy je sbírkou 150 současných pověstí, získaných od více než 60 vypravěčů z celé České republiky. Příběhy obsažené v této knize se vypráví jako pravdivé historky při nejrůznějších příležitostech. Svými vypravěči i posluchači jsou obvykle považovány za pravdivé, většinou se má za to, že je zažil přímo vypravěč, člen jeho rodiny nebo nejlepší kamarád. V knize naleznete strašidelné pověsti o vrazích a maniacích ohrožujících nevinné studentky na vysokoškolských kolejích nebo milence v autě, ale i příběh o vraždícím přízraku německého vojáka z druhé světové války. Další kapitolu zase tvoří příběhy o podivných a většinou nevítaných přísadách, které se – alespoň v těchto pověstech – můžou objevit ve vašem jídle v některých prodejnách rychlého občerstvení a etnických restauracích. Dozvíte se o riziku spojeném s orálním sexem, masturbací nevhodnými předměty a některých trapných situacích v oblasti erotiky a nahoty. Ještě horší nebezpečí než návštěva určitých restaurací údajně skýtá konzumace alkoholu a především drog nejrůznějšího druhu. Mnohá úskalí může přinést také neopatrné zacházení s na první pohled nevinnými předměty jako je žárovka, středověký sandál nebo kontejner na odpad. Plný nebezpečenství je i svět zvířat a rostlin, zvlášť jejich nechtěná kombinace (třeba banánovníku s exotickým členovcem). Fatální konec (někdy doslova!) může mít i rodinný výlet s babičkou, pouštění modelu letadla v jisté pražské čtvrti či spánek v příkopu u silnice. Velké množství zajímavých zážitků skýtá jízda prostředky městské hromadné dopravy (zvláště je-li spolucestujícím punker) a vlastním automobilem. Přímo líhní pověstí jsou pak školy a dětské tábory. Pro pamětníky uvádíme i několik pověstí z období reálného socialismu. Podobně jako tradiční folklor obsahují současné pověsti skryté poselství a návod pro život – vypovídají o pravidlech a normách naší společnosti, stejně jako o vztahu mužů a žen, problémech s užíváním drog, ale třeba i o rasismu a nedůvěře k cizincům. Vyzbrojeni znalostí pověstí z této knihy budete moci nachytat všechny členy své rodiny, přátele, kolegy a známé, když se vám budou jako obvykle snažit podstrčit smyšlené příběhy jako autentickou historku. Naučíte se vševědoucně mrkat a pousmívat se v případech, kdy vám někdo začne vyprávět historku začínající slovy: „Kamarádovi mýho kamaráda se stalo…“, „Kámoška mi vyprávěla drsnou historku, která se stala kolegyni jejího přítele…“, popřípadě „Tohle se fakt stalo sousedovi gynekologa mojí kadeřnice...“ Tyto historky se totiž kamarádu vašeho kamaráda, ani jeho kamarádům, ani jeho kolegům, sousedům či známým doopravdy nestaly. (váz., 260 str., 15x21 cm) Bojíte se o své ratolesti, protože v okolí vašeho bydliště byla spatřena černá sanitka, jejíž posádka unáší malé děti, aby je rozřezala a rozprodala na orgány? Dřív než se v kině, nebo tramvaji posadíte, zkontrolujete sedačku, zda v ní nejsou zabodané injekční stříkačky nakažené AIDS? Ani za nic byste si nedali kebab v tom s


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.